Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatban vagy szingliké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban vagy szingliként voltál boldogabb?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Jó párkapcsolatban!
2022. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Olyan nőt még nem fogtam aki megérte volna azt amit elvárt.

Tehát egyelőre egyedül volt jobb.

2022. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabbtól a legjobbig:

Előző kapcsolatom << szingliség << mostani kapcsolatom

2022. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően kapcsolatban vagyok boldogabb. Sokkal jobban értékel a társadalom, bőven több élményben, programokban van részem, valahogy élek is, es jobban szocializál is egy kapcsolat, es a fejlődésben haladásomban is plusz motivácio ambíció és segítség.(más "csapatban" élni, mint egyedul vergődni az élet viharában)


Viszont vannak negatív vonzatai, amik fiziológiai szükségletben akadályoznak. Pl alvás helyett alapvetően szexelni kell, így kialvatlanabb vagyok és sorolhatnám a hasonló problémáim pl stressz egy egy veszekedés miatt, stb, amik szingliként nem voltak. Valahol amortizál is egy kapcsolat, immunt is gyengít stb.

2022. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szingléként.
2022. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül.

Egy nő akadály a csajozásban.

2022. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyedül mindig jobban éreztem magam, volt egy pár próbálkozás, de valahogy egyedül szabadabb az ember és itt most nem az apró figyelmességekre gondolok, hanem alapvetö mindennapos cselekvések, az egyik kikérte, hogy ne szellentsek mellette, hát kösz, otthon vagyok….és még hasonló mindennapi problémák.
2022. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#3 akkor miért nem szakítasz?
2022. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is teljesnek éreztem magam...
2022. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Miért szakítanék, ha most vagyok a legboldogabb???

#3

2022. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!