Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki 35 évesen akar saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 35 évesen akar saját lakást venni megfelelő önerővel, egyedül, hitellel, annak lefőtt a kávé totál? Csak mert ma itt vagy 4 pasi beoltott, hogy nincs remény pártalálásra és minek a hitel egyedül, és amúgy is öreg vagy, rohadj el egyedül.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez miért társkeresési probléma?
2022. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki hitellel akar lakást venni, annak alapból lefőtt a kávé. Majd megint az lesz, mint 2008 után, csak most már a devizára se lehet majd kenni.
2022. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem főtt le, csak abban az esetben #FŐTTLE ha nincs biztos alapokon álló jól fizető munkahelye avagy borsos egészségügyi kezelése(vagy valakinek a családban).

De hazugság lenne azt állítani, hogy mindezek ellenére könnyű lenne, mert nem az. Ha van kivel osztozz a terheken(nem feltétlen anyagiakra értem) mindig könnyebb az élet.

Én otthon élek szüleimmel. Ennek ellenére volt barátnőm már. Könnyebb lenne persze önállóan saját házban élni(de építkezni ilyen árak mellett nem fogok), lakás meg lutri kikkel kerülsz egy tömbbe(már ha tudod fizetni).

Nekem nincs olyan fizetésem(tanulnom kellett volna pl), ergő hitel nem igen játszik ilyen jövedelem mellett. De én vállalom, hogy ha változtatni akarok, akkor tennem kell érte. A szomorú az, hogy nem tudom mit kéne...cél nélküli élet.

Senkit sem hibáztatok egyik odlalról sem, a vélemény szabad mindenki formálja kedvére.

Én úgy gondolom mindenki maga dönt az életéről, ezt senkitől ne vegyük el. Ítélkezni meg csak akkor, amikor megismertük a körülményeket.

2022. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok az a hűha de jól eleresztve pasi, de 280 nettót csak-csak keresek Kelet-Magyarországon főiskolai eü-s diplomával. Ebből egy 80 milliós hitel nem fáj nekem, előtte otthon élve 8 évig havi 170 ezret spóroltam meg havonta, simán le tudok mondani bármiről.
2022. ápr. 19. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem akkor mondj le a lányokról is, fog az menni. Az egy dolog, hogy te jól elvagy zsíros kenyéren 8 évig, de nincs olyan nő, aki az egész hátralévő életét úgy akarja leélni, hogy te otthon gubbasztasz a kenyereddel, meg a vízzel, mert törlesztésére kell a pénz. Ő meg nem fog neked mindent fizetni, mert nem hülye. Ennyi erővel sokkal jobban jár, ha egyedül van, vagy mondjuk más pasival. Arról még nem beszéltem, hogy esetleg családot is akar.
2022. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Először a nővel kell összejönni és együtt felveszitek a hitelt.
2022. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. Aha, ha meghallja, hogy otthon élek anyámmal és x éve spórolok, hogy meglegyen a normális önerőm a lakásra, akkor vajon mit reagál (tudom, kérdezzem meg tőle, de ez nem sok jót jelent).
2022. ápr. 19. 20:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
280 ezres fizetésre nem kapsz 80M hitelt...még párral sem
2022. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
,,280 ezres fizetésre nem kapsz 80M hitelt...még párral sem" Elírtam, 8 vagy 10 millió lett volna, 80 at persze h nem, még talán nettó 6-800 ezerrel sem.
2022. ápr. 19. 20:58
 10/12 peca1000 ***** válasza:
100%
45 éves vagyok, nincs lakásom, 16 éve élek az asszonynál az ő lakásán.
2022. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!