Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki nem akar kapcsolatot egy hosszabb kapcsolat után, vagy csak nem akarja megmondani hogy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az egyik, nem túl közeli ismerősöm már régóta tetszik nekem amit be is vallottam neki. Ő elutasított azzal a szöveggel, hogy nem akar kapcsolatot, kb. 1 hónapja ért véget egy hosszabb kapcsolata. Ugye, ezzel csak le akart koptatni mert nem tetszem neki?

2022. máj. 16. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nekem teljesen hihetőnek tűnik. Egy komoly szakítás után az ember jobb esetben még nem áll készen egy újra, ha szerette az előzőt.
2022. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor is ha ő volt az a fél aki szakított?
2022. máj. 16. 19:59
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlen akkor szakítunk a másikkal, ha megutáljuk. Lehet, hogy egyszerűen az ember belátja, hogy a kapcsolata - bármennyit küzd is érte - nem fog működni és azt a döntést hozza, hogy tovább áll. Van ilyen. Saját tapasztalat. Szakítás után egy normális, nem kapcsolatfüggő embernek idő kell, egyedüllét és olyankor egy kicsit jó is, hogy "fellélegezhet". Nem jó egyik kapcsolatból a másikba menni.

De egyébként is, bármi miatt nem szeretne tőled semmit a másik, kénytelen vagy elfogadni.

2022. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Én 5 év után szakítottam és sajnáltam a lányt. Továbbá magamat is sajnáltam, mert mások ennyi időre már eljegyzés, házasság én viszont szabadulni szerettem volna mindenképpen. Pedig nem történt megcsalás, csak több figyelemre lett volna szükségem és úgy éreztem, hogy önző és csak a saját bajaival foglalkozik. Viszont sokáig emésztett a dolog, hogy komolyabb veszekedések nélkül szakítok. Más örülne a nyuginak, eddigre összeszoknak stb.


Szóval önismereti időszak volt, azt hittem egy ideig nem lesz senki, aztán kb. 6-8 hónap és lett! Ismét nagy szerelem, hosszú kapcsolat. Később meg is bántam, hogy beleugrottam

2022. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem kérdező, ez hiteles.

Legalábbis nekem annak tűnik.

Nekem is most egy hónapja lett vége egy több, mint 3 éves kapcsolatom.

Kell a francnak még egy másik..

2022. máj. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Először ki kell gyógyulni a szakításból. Nemrég ért véget, még nincs túl rajta, idő kell, míg tovább tud lépni. Ilyenkor az ember romjaiból építi fel saját magát.

N

2022. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Miért ne létezne?

1 hónap? Az kb semmi.

3 éve nincs senkim 43F

De nem is szeretnék csak azért mert az utamba akad valaki és szépen mosolyog. Ha úgy érzem hogy egy húron pendülünk akkor igen.

Nincsen energiám feleslegesen azokra akik csak kapcsolat függőek.


Fiatalon bele mentem tapasztalatlan voltam.

2022. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Van akiknek 10-15 évig senki .
2022. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kapcsolat függő, viszont mindig is szerettem volna, ha valakivel működőképes kapcsolatom lehetne.

Én is majdnem 5 év után szakítottam, mert nem haladt a kapcsolat semerre, ráadásul nem is kaptam elég figyelmet. De főként amiatt, mert megrekedt egy szinten az egész, jobbnak láttam békében lezárni.

Gondoltam, jól is jön egy kis egyedül lét, újra visszatalálni önmagamhoz. Azt hittem, nem lesz senkim egy hú ideig. De másfél hónap múlva jött a nagy szerelem. 😅 Kicsit sokkolt, hogy pont akkor ismerek meg valakit, aki minden eddiginél jobban passzol hozzám, amikor a szingli életbe kóstolnék bele. De a korábbi kapcsolatomban már jó ideje magányos voltam, úgyhogy jól esett a figyelem és törődés, amit kaptam az újonnan megismert illetőtől.

Ezt csak azért írtam le, mert embere válogatja. Van, akinek idő kell, de sokat számít a szakítás körülménye, hogy lelkileg mennyire viseli meg az embert. Mennyire tű hamar tovább lépni, levonni a tanulságot a történtekből.

2022. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy egy ideig nem szeretne komoly kapcsolatot és az is, hogy veled nem akar. Helyedben nem eröltetném, ha barátilag jól kijöttök, lehet közös program, hátha idővel változik a véleménye, ugyanakkor ne várj rá, ugyanúgy ismerkedj. Lehet akkor kattan be nála, amikor van potenciális partnered és rájön nem vársz rá örökké.
2022. jún. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!