Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves srác vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves srác vagyok és nagyon szerelmes vagyok egy lányba csak nem merem megmondani neki hogy szeretem és mivel tudom hogy tuti nem fog velem nagyobb kapcsolatot létesíteni mint barát ezért kérdem azt hogy vajon hogyan csilapíthatnám szerelmi vágyam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2011. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt akármit is csillapítani akarnál, mondd el neki, aztán akarj csillapítani. Ha a válasz télleg elutasító, akkor néz ki egy másik lányt, és ha nem is találsz, akkor is a nagy keresgélésben csak elfelejted!
2011. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a GHB az mi?
2011. jan. 24. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Partydrog.
2011. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Korábban már montad neki csak vissza utasított?

Mennyi idős a lány?

EZek fontosak,mert így könnyebben megtudjuk váalszolni a kérdésedet.

2011. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
keress egy másik lányt, aki szeretni fog téged
2011. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16 éves és még nem mondtam neki hogy szeretem de nyáron 17 lessz
2011. jan. 24. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs,de sztem felejtőő. A csajok cikinek tartják ha náluk fiatalabb pasijuk van,ezért nem állnak le fiatalabbal.
2011. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ismerem milyen ez nalam is kb ennyivel idosebb a lany, ugyhogy nemvagy egyedul :(
2011. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!