Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogyha valaki csak 1-szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogyha valaki csak 1-szer 2-szer fürdik hetente az óriási hátrányt jelent a társkeresés során?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 15:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
Igaz, de szerencsére kuurva egyszerű változtatni ezen.
2022. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Hátrány? Abszolút kizáró tényező.
2022. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne, hogy nem kérdezed meg hetente? Erre vered, vagy mi ez a becsípődés?
2022. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, hogy aki szerint azért nincs csaja, mert nem paralelogramma alakú a feje, az mennyire cseszi fel magát az ilyen kérdéseken.
2022. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%

Én még számon is kérném, hogy mégis hogy képzelte, hogy hozzám mer közeledni, mivel még csak ugyanabban az univerzumban sem vagyok egy ilyen igénytelen görénnyel.

Ha pedig megpróbálná megmagyarázni, hogy még én vagyok a koszos, igénytelen, hiába fürdök, akkor fel is képelném és lejáratnám az ismerősei, vagy közös kollégák stb. előtt (attól függ, honnan ismerem).

2022. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
80%
Én pl nem fürdök minden nap szó szerinti értelemben. Az intim részeimet, hónaljamat, nyakamat, fülemet, arcomat megmosom minden nap, de ha egész nap itthon voltam, akkor a karom-lábam stb, nem koszos, arra elég a sima víz🤷🏼‍♀️ Főleg hogy nekem is nagyon szárad a bőröm a tusfürdőtől. És nem vagyok büdös😄
2022. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Dzsoki ***** válasza:
14%
Nem feltétlenül. Mikor fürdött a találkozó előtt. Továbbá,Németországban,az az általános,hogy nem fürdenek minden nap. Az egykori Szovjetunióban,pláne. Még ideológia is volt hozzá. Nevezetesen,egy savköpeny védi a testünket. Mindennapi fürdéssel,ezt károsítanánk.
2022. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"Továbbá,Németországban,az az általános,hogy nem fürdenek minden nap"


EZt ti honnan szeditek? Nem először olvasom. Vannak német rokonaink, ismerőseink és fürdenek/zuhanyoznak minden nap.

Biztos van, aki nem, de magyar is van olyan. Mint pl. ma délután a versenyző, aki arról érdeklődik, zavaró-e ha hetente 1-2 alkalommal fürdik.

2022. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert ismernek egy németet, aki nem fürdik mindennap, és az minden német lesz. Szerintem magyaroknál is szórás van, hogy ki hogy tisztálkodik, egyik nemzet sem olyan, hogy mindenre igaz lesz valami.
2022. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Dzsoki ***** válasza:
0%
Onnan,hogy szerintük drága a víz és ezen spórolnak. Vagyis,általában a németek,nem minden nap fürdenek,általában a magyarok,minden nap fürdenek. Kivételek,mindig és mindenhol vannak. Lehet,hogy nálunk is a német példa lenne,de a 150 év török hódoltságnak,a mindennapi fürdés az egyik pozitívuma. Egyébként a németre volt cáfolat,a szovjetre,nem. Azért az nagyon valószínütlen,hogy az egyikben tévedek,a másikban,nem.
2022. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!