Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy diplomás, 32 éves férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diplomás, 32 éves férfi, akinek sosem volt barátnője, mit tehet, hogy a nők ne nevessék ki, ha kiderül?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 18:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is 32 éves vagyok, annyi különbséggel, hogy nekem csak rövid vagy "se veled se nélküled" kapcsolataim voltak. Mindig mikor rákérdeznek magabiztosan bevallom. A lényeg, hogy ne kezdj el rinyálni, hogy mert téged senki nem szeret, csak a bunkókat fogtad ki vagy ilyenek. Mond azt, hogy eddig nem jött össze, szórakoztál és most érzed, hogy felnőttél egy komoly kapcsolatra.
2022. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk ne érezzen késztetést, hogy mindenkinek elmondja ezt az infót az első pillanatban. Senkit se érdekel.
2022. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Volt pár hónapig idézőjeles barátnőm, de nem nagyon működtünk, nem jutottunk el testiségig.
2022. máj. 18. 21:09
 14/36 anonim ***** válasza:
89%
Semmit, nem kell elmondani, ha kérdezi meddig tartott a leghosszabb kapcsolatod azt válaszolod rövid ideig, inkább csak alkalmi kapcsolataid voltak. Így alakult, kész.
2022. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne derüljön ki.

Nem kell hangoztatni, ha rákérdeznek mondd azt, hogy lefoglaltak más dolgok, komoly kapcsolatod nem nagyon volt, nem volt időd, energiád stb rá.

Ha szűz vagy azt ne valld be, ahogy azt sem ha esetleg SOHA semmi közöd nem volt nőhöz.

2022. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki amúgy és vagyonos családból származol akkor elnézi neked a lány.


Ha nem, úgy viszont rendezkedj be az egyedülálló életre.

2022. máj. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
57%

Én akarnám tudni, ha a férfinak nem volt barátnője. Így családalapítási korban levő nőként nem akarnék olyannal kezdeni, aki nem tudja, milyen a párkapcsolati dinamika vagy milyennek kene lennie.

Próbálkozz olyannal, akiről szinten tudod, hogy nem volt kapcsolata.

2022. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ha kiderül, mi?
2022. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Na 17-es, milyennek kéne lennie? Ne csak puffogtassátok ezeket a dolgokat, hanem mondd el.
2022. máj. 19. 10:13
 20/36 anonim ***** válasza:
49%

Latod kerdezo...


A #17es tojeletesen ravilagit arra amit mondtam...


Sok no van aki lenez majd emiatt igy inkabb hazudj. Sajnos ilyen a tarsadalom legfőképp a nok...

2022. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!