Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik az egyik kolleganőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik kolleganőm, hogyan közeledhetnénk felé, ha nincs rá mód az irodában, hogy beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Pár éve vagyok én itt a cégnél. A csajszi kb. 8 hónapja dolgozik itt. Egy irodaépületben vagyunk, de teljesen más a munkakörünk, más helyiségben is dolgozunk az épületen belül. Ennek ellenére viszonylag gyakran összefutunk, de soha nincs egyikünk se egyedül. Nagyjából egy időben járunk ebédelni, de az ebédlő is mindig tele van, óriási olyankor a nyüzsgés. Bent egyszerűen nincs rá mód, hogy a köszönésen és pár mondaton kívül többet beszéljünk, és még csak nem is egy időben kezdünk és végzünk, hogy munkaidő előtt/után az épületen kívül összefussunk/beszéljünk. Azt se tudom, hogy van-e valakije, nincs is a cégnél olyan bizalmas akitől ezt meg tudnám tudakolni. A közösségi oldalon megjelöltem nem rég, visszaigazolt, de nem túl aktívan használja, kb. semmit nem lehet onnan kiszűrni. Viszont ami talán problémás, hogy volt szintén irodán belül tavaly egy másik lány akivel kavartam. Ő azóta már munkát váltott, viszont ez a csajszi aki most tetszik már itt volt, szóval tud az esetről. Azt se akarom, hogy azt higgye, hogy ez a hobbim, hogy felszedem a fiatal irodista lányokat és húzom a strigulát, mert ilyenről szó sincs. Csak hát ott töltöm a fél életem, nyilván onnan fog megtetszeni valaki :D Ő is már régóta tetszik külsőre, de nem foglalkoztatott eddig, hogy mi lenne ha…pár hete gondolkodok csak rajta, hogy jó lenne megismerni jobban, randizni vele. Az előző lánynál sokkal egyszerűbb volt a kezdeti ismerkedés.

Vagy csak túlbonyolítom az egészet? Jó ötlet ha egyszerűen csak ráírok/felhívom ha elérhető a közösségi oldalakon, és elhívom valahova? Egyébként eddig mosolygós volt velem, de pont az elmúlt néhány napban ezt sem tapasztalom. Bár lehet csak nincs jó kedve, vagy beképzelem.



2022. máj. 20. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

"Egyébként eddig mosolygós volt velem" - Hát ez nem sokat jelent.


Tesó, amúgy a legrosszabb amit tehetsz az az hogy közösségi oldalon írsz neki. Legyél tökösebb, aztán oldd meg személyesen.

2022. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg egyik nap próbálj akkor végezni, amikor ő, beszélgessetek és ha jól alakul, akkor mondhatsz valami olyat, hogy szívesen folytatnád egy kávé mellett valamikor. Ha te is tetszel neki, akkor benne lesz és ha aznap nem is ér rá, megbeszéltek egy időpontot. Ha nemet mond vagy nagyon hárít, akkor meg legalább kiderül, hogy nem kölcsönös az érdeklődés.

Ha ez nem jön össze, közösségi oldalon is írhatsz neki, csak legyen valami felvezető beszélgetés, ne azzal kezdj, hogy randizna-e veled.

2022. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De most miért nem lehet pl ebédnél mellé ülni és beszélni? Nem tini vagy elvégre..

Én elhiszem, hogy nem mersz kezdeményezni. De akkor meg ne álmodozz. Pacsi!

2022. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

"felszedem a 𝗳𝗶𝗮𝘁𝗮𝗹 irodista lányokat"


Hány éves vagy? Ráadásul leírásod alapján ronda lehetsz. Elhiheted a legutolsó, amire gondol, hogy te nőket szedsz fel :D. Ettől függetlenül próbálkozhatsz nála (bár én nem ajánlom, nőknek is kín rondáknak jó pofát vágni), de készülj fel, hogy jó nagy égés vár rád és utána minden nap az ő és a rajtad röhögő kollégái szemébe kell majd nézned. Jó érzés lesz...

2022. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"hochzeit in rom"

német film

Nézd meg az elejét.

A srác megvárja a pincérnőt amíg végez a munkahelyén.

Nincs rá időd?

2022. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel az irodában ismerkedtünk meg. Együtt ebédeltünk egyre többször, és sokszor elhívott egyet sétálni az ipari parkban. Nem túl romantikusan hangzik, de nekem az volt.
2022. máj. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!