Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés
Van egy fiú/srác/férfi , nem is tudom , hogy nevezzem. :D Szóval egy iskolába járunk, már érettségi utáni ötödévre. Egy kicsivel idősebb vagyok nála. Igazából sokszor látom őt, de valahogy sosem vesz észre. Tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok egy csúnya lány. De mégsem merek kezdeményezni.Eléggé visszahúzódó vagyok. Még az is "nehezemre" esik, hogy bejelöljek valakit a facebookon. Lassan négy éve, hogy nincs senkim. Már úgy szeretnék valakit. És őt úgy érzem, hogy tudnám is.Voltak ez idő alatt is fiúk, de valahogy nem éreztem azt, hogy velük működne. Miatta még ezt a kérdést is hajlandó voltam ide feltenni..:) :D Nem tudom mit tehetnék.. :(
2016. dec. 7. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha talàlkozol vele, mosolyogj rà. Talàlj valamilyen kifogàst, hogy szoba àllhass vele. Csak lazàn, valami semleges dologgal, nem arra gondolok, hogy teperd le. Sok sikert! :)
2016. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De rám sem néz.. így nem igazán tudok még mosolyogni sem rá. :/ :D
2016. dec. 7. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz tőle valamit, bármit, tanácsot, kérdést.
2016. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamiképpen pedig fel kell hivnod magadra a figyelmed. Tudd meg, melyik tantàrgybol jo és kérd a tanàcsàt valamiben. Vagy, egyszeruen sétàlj el az orra elott s "véletlenul" ejts el valamit. Leszolit, hogy visszaadja s kész. Akkor màr ràmosolyoghatsz. Sot, egy valamire is meghivhatod a kedvességéért.
2016. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd el vadlesre. :D
2016. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aranyos lányka vagy! Azért nem mer rád nézni, mert biztos szeret. Én is ilyen voltam. Úgy látszik te vagy a bátrabb, mert te rá mersz nézni. Kérdezz tőle valamit és közben fogd meg a kezét, érintsd meg. Ha elhúzza a kezét, akkor még gyengécske. De lehet, hogy szerencséd lesz. Meg kell próbálnod. Ha nem sikerül, akkor még járhatsz velem, akarom mondani bárkivel itten az oldalról.
2016. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!