Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 300 körüli Tinder párral és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

300 körüli Tinder párral és több 10/7 körüli photofeeleres képpel kijelenthető, hogy jóképű vagyok és a mentális problémáim miatt nem volt senkim soha?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és soha nem volt senkim. Ennek oka van, rettentően zárkózott vagyok és mentális problémáim vannak. Mondhatni, a belsőm alkalmatlan a csajozásra. Korábban sok traumát éltem át, amik az alapból zárkózott természetemet még zárkózottabbá tették. Viszont a képeim az interneten eléggé sikeresek. Körülbelül 6 Tinder profillal 300 körüli párt szedtem össze, amiben benne vannak a Tinder gold like párok is. Photofelleren a legjobb képeim körülbelül 10/7 es értékelésig jutottak. Ezeket kifejtem bővebben: Első: Attractive 10/7.6 összesen 20 nő szavazott és ebből 5 szavazott arra, hogy SOMEWHAT, 12 arra, hogy YES, 3 arra, hogy VERY. A második legjobb képemen 10/6.9 lett az attractive, 20 nőből 2 szavazott arra, hogy NO, 8 arra, hogy SOMEWHAT, 7 arra, hogy YES, majd 3 arra, hogy VERY. A harmadik legjobb képemen az attractive 10/6.4 lett, itt 10 nő szavazott, a NO ra nem érkezett szavazat, 6 szavazott a SOMEWHAT ra, 2 a YES re, majd 2 a VERY re.


Ilyen sok Tinder párral és ilyen photofeeleres értékeléssel kijelenthető, hogy jóképű vagyok és a mentális problémáim meg a zárkózottságom miatt nem volt soha senkim? Egyébként sok nővel ismerkedtem eddig, csak egyikből se lett semmi komoly, bár randiig eljutottam. Tisztában vagyok vele, hogy a sikertelenségből a rossz külsőre asszociálnak sokan, de ha rossz lenne a külsőm csak nem lenne ennyi párom Tinderen és nem 10/7 es értékeléseket kapnék.


Van az oldalon még egy 25 éves srác, ő NEM én vagyok, nekem eddig egy hasonló kérdésem volt 2 hónapja, de ott más az alapkérdés és kevésbé fejtem ki a helyzetet, ne hozzátok fel pls.



2022. máj. 21. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Próbáld meg helyrehozni a belső problémáid.
2022. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2022. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is biztos, hogy emiatt nem sikerül.
2022. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Megtudhatom, hogy mennyi jobbra húzásból jött össze, az a 300 pár, meg mennyi idő alatt?


Nekem 1 év alatt kb. 170 ezer jobbra húzásból lett kb. 1300 párom. Photofeeler-en, 5-ös a legjobb (vonzalom) értékelésem) illetve 20 szavazatból legfeljebb 5 ment a Yes-re vagy a Very-re.

2022. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, fogalmam sincs, hogy mennyi jobbra húzásból jött össze. Igazából évekig Tindereztem, viszont volt olyan amikor hosszú hónapokig hanyagoltam, máskor meg toltam ezerrel.
2022. máj. 31. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!