Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud valami mentális vagy lelki elváltozást okozni 35 felett az egyedüllét? 36 F. Akik ezt tapasztalták, vagy látták másokon, azoktól kérdem.

Figyelt kérdés
Olyan 33 éves koromig mindig volt barátnőm, 6 is. De azóta vagy 40 visszautasítás ért és eléggé megviselt. Jópár hónapja már nem is próbálkozok.
2022. máj. 5. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem, viszont a gyakran ezzel társuló alkoholizmus, gyógyszerfüggőség, depresszió, láncdohányzás vagy szerencsejáték-függőség igen.
2022. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Depresszio, szociális készségek csökkenése, egyedulléthez hozzászojás miatti rugalmatlanság alkalmazkodóképesség csökkenése, önzőség kialakulása stb
2022. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első. Hát péntek és szombat este megiszik fél-fél liter bort és 1-1 doboz sört. Szóval 1-1 liter. A hét többi napján csak sok kávét, alkoholt nem, dohányozni alapból nem szoktam. De amúgy meg a nő mellett is a legtöbb pasi megissza a mennyiséget, akiket ismerek (többet, mint én), szóval ez nem biztos, hogy párfüggő (fene tudja).
2022. máj. 5. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:

2.


Az önzőség már gyerekkorban kialakul, igaz hasonló okokból, de 35 éves korra ez már megvan annyira, hogy ne nagyon változzon. Kivéve időskorban, amikor a személyiség elkezd kicsit bomlani már.

2022. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

,,Depresszio, szociális készségek csökkenése,"


Nálam ez heti 3 nap rossz hangulatban és bezárkózásban (munka után) nyilvánul meg. Egyszerűen nem esik jól egyedül menni ide-oda (persze anélkül meg senkim sem lesz, mert netes társkeresőkön nem sok pozitív élményem van a nőkkel

2022. máj. 5. 17:57
 6/12 anonim ***** válasza:

4# soke setben családban él egy gyerek azaz nem lehet ugy önző ahogy egy magányosan élő embernel az kialakul.

A tartósan egyedülálloak pl abba is képesek belekötni hogyan mosogatsz hova teszel le egy poharat hova lépsz hova ülsz le. Mindennek ugy kell lennie ahogy neki jo es megfelel. Tarshoz nemhigy alkalmazkodni de egy idő mulva társat elviselni sem tudnak.igy ertettem az önzőséget.

2022. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*sok esetben
2022. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Várj, te hetente kétszer megiszol fél liter bort? És még sört is??És szerinted ez másoknál is megvan??? Én évente iszom a felét kb annak, amit te egy héten.


Kapcsolatban többet ittam én is, kb kéthetente egy pohár fröccsöt(egy deci bor).


Szerintem sokat iszol, főleg úgy ijesztő ez a mennyiség, hogy egyedül!

2022. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

8.


Kicsit furcsa ez az utolsó mondat, remélem rosszul értelmeztem, de ez a magyarok alkoholhoz való hozzáállása, hogy "ha egyedül iszod otthon, akkor sok, de ha társaságban ugyanazt a mennyiséget, akkor rendben van" logika.


Kicsit olyan ez, mint amikor már gondod okoz valakinek az alkoholfüggősége, akkor az "suttya", de ha együtt vedel mindenki, társadalmi összhazugság, összekacsintás révén, "mer' ünnep van", akkor már mindenki elnéző, pedig ugyanaz és ugyanolyan mértékben történik.

2022. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez a mennyiség mindkét esetben sok, csak "több", ha nem társaságban issza:) Leginkább azért, mert az alkohol az ünnepek itala, illetve "megalapozza a hangulatot" a szorongásoldó hatása miatt, feldobja, beszélteti az embert. Bizarr, ha az ember az alkohol okozta "kellemes" érzést egyedül akarja átélni. Szerintem ez az alkoholizmus előszobája, mikor az ember már egyedül is iszik. Meg ez ilyen kulturális tevékenység. Legalább annyira furcsa, mintha az ember egyedül táncolna a lakásán, vagy "magának" öltözne ki, nem menne sehova, csak otthonra felvenné a csini cuccát, amit szintén csak alkalmakra vesz fel az ember.
2022. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!