Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anya már leírta magának azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya már leírta magának azt akivel találkozni szeretnék mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 34 éves férfi, Mátészalkán lakik, normális családban él. Egyszer összeveztünk és mindent hozzávágtunk a másik fejéhez. Anya ezt megtudta és egyből leírta magának. Azt mondta, hogy az ilyen nem normális. Meg azt, hogy mért nem jön abba a városba, amit ismerek, ha történik valami tudjak segítséget kérni. Mindig megnézi kivel beszélek, jó emberismerőnek tartja magát és csak kritizál. Mikor oda akartam volna adni neki a telefont nem volt hajlandó beszélni. Azelőtt lehordta mindenek, meg tiltsam le stb.

2022. máj. 21. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a faszi 34 éves, akkor gondolom te is felnőtt nő vagy már.

Nem releváns, hogy anyád mit gondol, nem a te dolgod.

Felnőtt koromban már én döntöttem el az ilyen dolgokat, hogy kivel létesítek kapcsolatot, nem az anyám. Nemhogy még azt is megmondja, hogy tiltsd le.

2022. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyámság alatt vagyok és 22 éves.
2022. máj. 21. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És miért vagy ennyi idősen gyámság alatt? Az sem épp normális…
2022. máj. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyámság alatt vagy, akkor annak oka van. Hogy anyád ellenőrizget, az így rendben van, mert ő felel érted.

22 évesen neked a 34 éves pasi öreg, nem hozzád való. Teljesen más életét éltek, neki már más szakaszban kellene lenni az életében, nem 22 éves lányok után futni. Lehet, hogy vele sincs minden rendben. Így már értem, hogy anyád félt.

2022. máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a gyámság oka?
2022. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as: Volt egy nagyon rossz kapcsolatom, ami miatt elszöktem. Nagyon tönkre tett lelkileg.
2022. máj. 22. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!