Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú ideje beszélgetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje beszélgetek már vele, de meg szeretném már tudni, hogy lesz e ebből valaha is több mint csupán csak chat? Szóval szeretne e velem valaha találkozni .

Figyelt kérdés

Hogyan kérdezzem meg tőle ezt? De úgy, hogy ő ne jöjjön rá arra, hogy én komolyabban is el tudnám vele képzelni a dolgokat ?

Én 21 éves lány vagyok ő 24 éves



2018. jún. 27. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jön rá, hogy te komolyabbat is el tudnál képzelni, akkor mi értelme az egésznek?
2018. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy szeretnéd őt jobban megismerni személyesen, hozd fel, hogy valamikor összefuthatnátok stb. Egyébként lehet, hogy pont ezért nem hozta még fel, mert azt gondolja, hogy nem akarsz tőle semmi komolyat, csak beszélgetni vele. Én pont ezért nem szeretem a játszmázásokat, abból sosem sül ki semmi jó.
2018. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nőj ki ebből az ovis stílusból...
2018. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alig pár napja chateltem vele,s éreztem rajta,hogy ebből lehet komoly és konkrétan ráírtam chaten ,hogy felakarom szedni.Rá egy hét nap múlva meg lett az első randink és azóta is tökéletes minden,mert mindenről tudunk egymással beszélni. 24N
2018. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldjél neki füst- vagy fingjeleket, nálad van a szemafor. :D
2018. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21 évesen nehogy ott tarts már, hogy "jajdeciki, meg ne tudja, hogy tetszik nekem"

Istenem...felnőtt emberek vagytok, nyisd ki a kicsi szádat és mondd el a vágyaidat!

2018. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!