Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magabiztosság és külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magabiztosság és külső közötti összefüggést kutatja a tudomány?

Figyelt kérdés

Lehet totál hülyeség a megfigyelésem de nekem úgy tűnik a magabiztos viselkedés az elsősorban genetikai adottságok függvénye és nem tanult viselkedés.


Van erre irányuló kutatás?


2022. máj. 24. 13:11
1 2 3 4 5 6
 21/53 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Úgy bemutatnám pár ismerösömet, mert szerintem kifejezetten csúnya emberek és sosem volt olyan, hogy ne legyen asszonyuk, fiatalon egyszerre több is.


Ui.: ezt már nekik is mondtam tehát öszinte ember vagyok (mármint h csùnyák).

2022. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

Már rég kiderült, hogy ennek az incelnek a lelke IS csúnya.

Az a csúnyább, a teste még elmegy.

2022. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

21


A szép emberek elképesztő kiket tudnak lecsúnyázni. Például Robert Pattinson.


Tehát ha annyira csúnya mint Robert Pattinson akkor értem miről beszélsz.

2022. máj. 25. 13:42
 24/53 A kérdező kommentje:

22


Örvendek, hogy személyesen is ismeresz. Én téged még nem!

2022. máj. 25. 13:42
 25/53 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem látom mi baj van azzal ha csúnya külső csúnya belsővel párosul. Legalább megvan az összhang. Amúgy is rossz belső értékeket társítanak az emberek egy csúnya külsőhöz. Akkor minek okozni meglepetést? Még a végén összezavarnánk őket.
2022. máj. 25. 13:44
 26/53 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Szerintem meg ilyen besorolás nincs, legfeljebb nálad és szük környezetedben.


Én személy szerint nem várok el semmit az emberektöl, úgy viselkedek másokkal, ahogy én is elvárom másoktól (többnyire) és ez azt eredményezi, hogy egy egészen elenyészö kis csoportot leszámítva ugyan olyan jófejek velem az emberek, el tudok velük beszélgetni, stb…. Lehet itt a gond, te mindig elképzelsz dolgokat, amik baromira nem olyanok a valóságban, mint gondolod és ez komplikáciòkat szül. Inkább ne legyen semmilyen elvárásod mások felé és legalább kellemetlenül nem lepödsz meg.


Ez alól nyilván kivétel a szakember akit melózni hívsz, neki meg kell mondani, ha a kész termék/eredmèny nem tetszik, hisz fizetsz érte…

2022. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

"Örvendek, hogy személyesen is ismeresz"

Nem kell személyesen ismerni, a kérdésed és a kommentjeid is elég árulkodóak, hogy annyira taszító a jellemed, hogy attól bárki menekülne.

2022. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

27


Alacsony az önértékelésem ennyi. Ez randipiacon rosszabb mintha BMW-s bűnöző lennél. Tulajdonképpen ez a legalacsonyabb szint.


Van bennem egy kis társadalomkritika. Mi a baj azzal ha tisztán látok az emberi természetet és kicsit gúnyolódom vele? Keserű öröm számomra. Ennyire bhassza a csőröd?

2022. máj. 25. 14:26
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

Ismerlek, ne félj.

Ugyan nem személyesen... de jobb is így.

Teljesen jól bemutatkoztál: egy képzett pszichológus innen kezdve el tudna kezdeni veled dolgozni.

Nem igazán értem, miért nem oda mész, ott még pozitív fejlemények is lennének.


Viszont, ha te úgy gondolod, hogy inkább minket boldogítasz, arra is lenne egy olyan módszer, hogy ne utáljon itt mindenki.

Én azt javasolom neked, hogy ezentúl az "emberek" kategóriába írjál, méghozzá a "magány", vagy pedig az "emberi tulajdonságok" alkategóriába, ahova éppen jobban illik.


Hacsak nem vagy mazohista, vagy esetleg annál is rosszabb.

Így neked is jobb lesz, meg mindenki másnak is itt.

2022. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb probléma kezelhető, amíg az ember nem esik vele túlzásba. Az szinte lényegtelen, hogy milyen negatív tulajdonságról, viselkedésről van szó, a túlzásba vitele az, ami után egyszerűen taszítóvá válik az ember mások szemében. Rólad pedig ennyi alapján is kiderült, hogy nem is egy ilyen kapcsán esel bőven túlzásba. Kifogáskeresés, felelősséghárítás, mártírkodás, stb.

Azt kéne felfognod hogy neked a belsődön kéne változtatni, és nem is kicsit, mert ez az ami minden egyes kaput bezár előtted!

2022. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!