Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magabiztosság és külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magabiztosság és külső közötti összefüggést kutatja a tudomány?

Figyelt kérdés

Lehet totál hülyeség a megfigyelésem de nekem úgy tűnik a magabiztos viselkedés az elsősorban genetikai adottságok függvénye és nem tanult viselkedés.


Van erre irányuló kutatás?


2022. máj. 24. 13:11
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%
Te meg most úgy teszel, mintha csak az emberi természet okozná az összes problémádat, neked semmi beleszólásod sem lenne a dologba. Ez is probléma, hogy a felelősséget kenegeted mindenre és mindenkire, csak a magad felelősségét nem vagy hajlandó elismerni.
2022. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

"A probléma a lét és valóság illetve emberi természet."

Esetünkben a TE természeted.

2022. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:

51


"Te meg most úgy teszel, mintha csak az emberi természet okozná az összes problémádat, neked semmi beleszólásod sem lenne a dologba. Ez is probléma, hogy a felelősséget kenegeted mindenre és mindenkire, csak a magad felelősségét nem vagy hajlandó elismerni."


Mit tehetnék? Tudod az ember 3 mp alatt eldönti mennyit érsz. Akkor utána mit rimánkodjak, hogy fogadjanak el, nézzenek a borító mögé is? Szerintem felesleges, mert max sajnálatból adnak egy szerepet amit hamar elveszítesz amint nem szolgálod ki őket.


Leírtam a felelősséget illetően tisztán és világosan. Addig amíg nem ártok senkinek, rendes vagyok és tisztelettudó addi a felelősség már nem rajtam áll hanem társadalmon. De miért kell ilyen rózsaszínben látni a világot? A minap volt egy újabb iskolai lövöldözés Texásban. Az iskolai bullying elképesztő méreteket öltött és az áldozatok gyakran annyira kétségbe vannak esve (mivel a kutya nem segít rajtuk) hogy fegyvert ragadnak és saját életüket is feláldozva lövöldözni kezdenek. Ez elkeserítő, de ez is csak az emberi természetről árul el sokat. Áldozatok mindezek, de a képmutató társadalom a szegény bullykat sajnálja amiért elvesztették életüket.

2022. máj. 25. 19:06
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!