Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van incel ismerősötök?

Figyelt kérdés

Tehát ismertek olyan férfiakat, akiknek soha nem volt nőjük? Esetleg ismertek olyat is, mint az itteni kérdezők? Gondolok arra hogy a gonosz külföldi pasik miatt nem jut nő, vagy akik szerint minden nőt a csúcspasik birtokolnak, vagy hogy a nőket el kéne osztani stb.

Szóval a ti valós környezetetekben találkoztatok ilyenekkel vagy ezek a kérdések unatkozó emberek fantáziái, amit saját szórakoztatásukra írnak ki?



2022. máj. 24. 16:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem, csak normális ismerőseim vannak.
2022. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nincs. Amúgy nem szoktam ilyen kérdésekkel letámadni az ismerőseimet, miszerint volt-e már életében nője, stb.
2022. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Én is és egy barátom is incelek vagyunk.

Illetve talán ő többé már nem, egy oooorbitális véletlen szerencse által, de egynelőre émg üvölt belőle az incelség, nehezen irányítja a kapcsolatot. A lány sokkal fiatalabb nála, még is kb értelmesebb, érzelmileg több intelligenciája van.


Debileket nem ismerek.


Nekem is és neki is volt már barátnőink ez előtt.

Nekem évek óta nincs.

2022. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
nincs
2022. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
nincs
2022. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

2 barátom van, mindketten incelek, de ez a kifejezés nem jött szóba nekünk sose. Továbbá egyszer haveri társaságban meglepően nyíltan elkezdtünk beszélni a nőkről, kiderült a többségünknek még nem volt senkije. Hoppá


20f incel

2022. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
Ismerek. Családban is van, én is voltam ilyen kaliberű férfival kapcsolatban.
2022. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 unokatestvérem is az. Hiába volt már párkacsolatuk. Az idősebbnek csak egy volt fiatalkorában, egy télen át tartott, azóta nincs neki, a fiatalabbnak több is volt, viszont az utóbbi időben a sok szerhasználat miatt kerülik a nők.
2022. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk az is fontos, hogy mire gondolsz incel alatt? A két felső a nőgyűlölő, szexista attitűdű ember. Olyat is ismerek viszont, akinek egész életében egy darab rövid kapcsolata volt, de őt ez nem is zavarja egyébként. Szóval eredeti hivatkozásban ő lehetne az, az előbbiekre viszont hitelesebbnek tartom a jelzőt.
2022. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%
A blackpill alapszabálya, hogy nem beszélsz róla olyan emberek között, akik nem ismerik.
2022. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!