Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik 30 felett a szüleikkel élnek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 17:04
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
53%

@27

Ja, milyen dolog már elvárni egy FELNŐTT férfitől, hogy legyen saját lakása/albérletben éljen!? Fujj. Minden nő r1banc!

2022. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
72%

Szóval ugyanaz, ugyanolyan nehéz lefogyni egy EGÉSZSÉGES szintre, mint összegyűjteni 80 milliót egy lakásra.

Hát mindig tanul az ember valamit, főleg ha ezen az oldalon böngészi a kérdéseket...

2022. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
54%
32 nem az a lényeg, hogy mi a nehéz, vagy mi a nem nehéz! Felszínes külsőség mind a kettő! Amugy meg az albérlet a másik opció. Szivesen!
2022. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
62%
33. Ön erő jah... Örököltél innen onnan..
2022. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

"Amugy meg az albérlet a másik opció"


Hát persze, mert az is csak úgy megy, ráadásul rohadt logikus is.

Tegyük fel lakhatsz ottho na szüleidnél és félreteszed a fizud felét, vagy elköltözöl otthon (ugyanabba a városba) és fizetsz egy alblérletet X öszegért, a fizetésed 99%-át elköltöd hónap végén.

Az első esetben lúzer vagy a másodikban pedig felnőtt, komoly férfi ezek szerint?

2022. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
33%

34

Ha tudnál olvasni, (látom nem megy) nem segitett senki!


35

Igen, hiszen 30 felett anyukával élni teljesen rendben van! Azt mondjuk még egyim mamahoteles sem irta le, hogy az intimegyüttlétet hogyan tudná igy megoldani, pedig regota varom a valaszt!

2022. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor összejöttem a exbarátnőmmel akkor mamahoteles voltam.

A szexuális együttlétet meg úgy oldottuk meg hogy albérletbe költöztünk.... Ilyen egyszerű.


A bátyám meg úgy oldotta meg hogy pár évig meghúzták magukat tehát diszkréten csinálták illetve elutaztak és ott...


Majd vettek egy házat egy kis településen és most születik gyerekük...


Rengeteg nő egyszerűen nincs tisztában a valósággal hogy mi mennyibe kerül. Az hiszik hogy egy házvásárlás az csak egy laza könnyelmű dolog. HAHÓ AZ INGATLANÁRAK AZ EGEKBEN!


Én is csak a spórolás végett lakok otthon mivel én egy nagy városban szeretnék venni egy nagy lakást. Sok nő azonnal kiakad amint megtudja hogy mamahoteles vagyok. De 2-3 év múlva meg egy luxus házam lesz... Akkor meg az én igényeim fognak megnőni ami a nőket illeti...

2022. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
41%
Számomra nem szimpatikus, ha egy 30 feletti férfi a szüleivel él. Miért nincs párkapcsolata? Párban még minimálbéres fizetés mellett is él lehet menni egy albérletbe. De legalább hajlandóságot mutatna arra, hogy önállósodna az ember.
2022. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

"Számomra nem szimpatikus, ha egy 30 feletti férfi a szüleivel él. Miért nincs párkapcsolata?"


Talán mert egyedülálló és otthon van :D Ha meg jön egy csaj akkor kapcsolatban lesz és mehet az albérletbe a párjával. De te meg nem akarsz vele összejönni mert otthon él és egyedülálló.


Nem érzed totál paradoxnak amit írtál? XD Tudod mint a tyúk meg a tojás esete :D

2022. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondjuk még egyim mamahoteles sem irta le, hogy az intimegyüttlétet hogyan tudná igy megoldani, pedig regota varom a valaszt!"


Nem értem a problémádat. Úgy oldja meg, hogy van saját szobája/házrésze. Vagy talán te azt hiszed, hogy aki otthon él az az anyja mellett alszik vagy mi a faßom? De komolyan, egy 200+nm-es családi házban szerintem nem túl bonyolult megoldani az "intim együttlétet", főleg ha konkrétan vannak üres, nem használt szobák is. Nővérem a párjával évekig élt otthon, érdekes ők meg tudták oldani.


"Miért nincs párkapcsolata?"


majd ha lesz neki, akkor elköltözik otthonról ennyire egyszerű...

2022. jún. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!