Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik 30 felett a szüleikkel élnek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 17:04
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
57%
Csak sokan a költözés után is függnek anyucitól. Ráadásul olyan is van, akiben nincs is meg a szándék arra, hogy elköltözzön.
2022. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
90%

Én is 30 felül vagyok. Emlékszem egyszer egy nő pont emiatt utasított el mert még otthon élek "anyucinál" :D


A nő szintúgy 30 felül van, de nincs egy deka megtakarítása sem. Minden pénze az albérletre megy illetve, ha teheti akkor egy rövid utazásra és így folyamatosan 0-án van a számlája. Az utazásnál meg csinálja magáról a fotókat az insta-ra meg facebook-re így büszkén, hirdetve ő, hogy milyen független felnőtt érett nő.


Csak az kifelejtődött, hogy nekem meg a számlámon már szépen összegyűlt a kezdő részlet, hogy vehessek magamnak egy luxusházat.


Természetesen albérletbe is szívesen költöztem volna vele, de odáig már nem jutott az ismerkedés, mert azonnal ejtett.


Mivel hamarosan esedékes nálam a luxus ház vétel így ez a probléma megoldódik. Társkeresőkre is tudok majd szép képeket kirakni.


1 dolog viszont biztos! Hogy amint meg lesz a luxusházam annyi nőn fogok bosszút állni amennyin csak tudok!!! Az összes anyagias mamahotellel gúnyolódó liba meg fogja kapni ezért a magáét! :D

2022. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
30%

40

"Úgy oldja meg, hogy van saját szobája/házrésze"


Más a házrész, és más az, ha egy 2.5 szobás panelban élsz 30 felett a gyerekszobádban. Házrésznél önálló vagy, SAJÁT konyhával stb.

A panelos körülmény már nem ok! Tudod, egy egészséges nő, képtelen feloldodoni, ha szex közben, anyós a szomszéd szobában nézi a szulejmánt.


42

A nők messziről kiszagolják, ha lúzer vagy! Nem egészen értem, miért kéne bárkin is bosszut allnod, mert elutasitot

2022. jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Nem, ha mondjuk van 15 milliója a pasinak a számláján és lehet azonnal hitelre venni kisebb lakást vele.
2022. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Egy átlag csaj 18 évesen egyetemre/főiskolára megy koliba/albérletbe. Eközben már gyakornokoskodik mert tudja mi az és jól szervezett az élete. Általában ott találkozik a jövendőbelivel, aki esetleg a felettese. Ennyi. Ha te 30 évesen még a szüleiddel laksz, akkor "kicsit" le vagy maradva. Bocsi.
2022. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Írták a szex kivitelezés nehézségét ami előjön szülőkkel együtt lakásnál. Én úgy láttam hogy nem a menő és a különélő halmaz közt nagy a korreláció pontosabban én nem így fogalmaznék, hanem a szexközpontú strigulázók halmaza esik szinte egybe azokéval akik az élet más területén sem terveznek hosszútávra "éljek egyedül mégha nem is tudok félretenni". Persze néhány numerát elveszít a gyűjtögető otthonlakó de valahogy nem éri meg neki az ha az év 2/3 részében melegíti valaki az albérleti ágyat cserébe havonta nullázódik kb a számlaegyenlege
2022. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
A szex témát továbbra sem tudom felfogni, hogy miért lenne lehetetlen megoldani ha valaki otthon él. Amikor exemmel együtt voltam mindketten otthon éltünk. Családi ház, hasonló életkörlmények mindkét részről. Soha semmi gondot nem okozott a szex. Átmentem hozzájuk, volt külön szobája, sőt volt egy tök üres szoba is dugtunk mint a nyulak. Ugyanez volt ha ő jött áthozzánk. Saját szobámban és volt (van) egy üres szoba is. De megdugtam kocsiban, toitoi wc-ben, sátorban, strandon, vízben, hotelben, motelben, albérletben stb. Rohadtul nem számít, akinek ez a kifogása az kurvára nem akarja a másikat...
2022. szept. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

47

Hogy a pocsába oldódjon fel egy nő ugy, hogy a másik szobában ott az !,yós?

2022. szept. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

48: nekünk nem esett nehezünkre. Sőt kifejezetten "izgalmas" volt úgy, hogy tudtuk az ősök pár méterrel odébb vannak.

Amúgy meg az anyós orra előtt is megkúrtam volna a csajt, nem nagy dolog :D

2022. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

49

👏👏👏

Ettől ez mondjuk még nem normális...

2022. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!