Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik 30 felett a szüleikkel élnek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 17:04
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
78%

,,Amelyik nem tud 30 éves korára 50 milliót megspórolni az az élet összes területén alkalmatlan."


1000 ből 999 nem tud. Akkor mind életképtelen? Nekem vannak jól kereső infós ismerőseim is nettó 600 ezerrel harminc évesen. 7 éve dolgozik, havonta 250 ezret félretesz (vagyis eleinte 350 et keresett, így kevesebbet tett félre). Ez is csak cirka 20 millió ennyi idősen. Nem tudom hol élsz te.

2022. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

32F vagyok. A testvéreim közül már csak én vagyok egyedül anyukámmal.


Spórolás végett vagyok otthon mivel én nem albérletet akarok hanem saját házat és nem kint Kukutyinfalván hanem egy nagyvárosban és nem egy kis lukat hanem ha lehet egy nagyobbat.


Az ingatlanárak elképesztően magasak és még kitudja hol van a vége.


Ha viszont ha lenne barátnőm akkor lehetne szó albérletről illetve örülnék is neki. Régi exemmel is így volt.


Átlagnál jobban keresek de még így is nehéz JÓ lakást venni. Amelyik nő ezt képtelen megérteni az nem is érdekel és fogalma sincs mi a valóság. Akkor csinálom egyedül.


De ezzel a mamahotelezéssel az agyamra tudnak egyesek menni akinek ez kizáró ok... A "mamahotelban" is nyilván lehet fizetéssel hozzájárulni a költségekhez. Sztem mindenki nézzen rá az ingatlan piacra és számolja ki a fizetéséből mikor lesz saját háza utána jártassa a száját.... Vagy maradjon albérletrabszolga...


Bátyámnak volt szerencséje. Ő kifogott egy olyan nőt aki nem olyan anyagias. Egy kis községben olcsón tudtak venni egy házat amit szépen felújítanak. Most meg már születik is az első gyerek.


Szóval nem minden nőnek van irreális elvárása szerencsére.

2022. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül borzasztó nehéz lakást venni hazai fizetésből, még akkor is ha átlagnál jobban keres az illető, de nem milliós nagyságrendű az. Ehhez vagy családi segítség kell, hogy 40 éves korod előtt lakásod legyen, vagy sok év külföldi meló, vagy 2 ember párban, hogy tudjon gyűjteni. Vagy marad az albi. Rakás 35 feletti egyedülálló férfi ismerősöm van átlagnál jobb 4-5-600 nettós fizetésel, de egy lakásra valót nem tudtak eddig összespórolni. Neked marad az albi 40-45 éves korukig, mert se párjuk, se családi segítségük, se örökségük. Ez a szomorú valóság.
2022. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Nem baj, majd prostizok addig, amíg egy átlagos lány fel nem szed.

Ha nem szed fel senki, akkor pecérként hullok ki. :F

2022. jún. 3. 23:41
 25/51 anonim ***** válasza:
Még azt is aki sose probalta.
2022. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
38%

24

Az legalább egyedül él! Tájékoztatasul kozlom, hogy a Palvin Barbi kinezetü nő, nem atlag! Hanem atlag feletti! Saját szinteden keresgélj! Dohányboltieladó Jucus, 80-90kg.val a te szinted, nem a tanult, egyedülalló/elő, karcsú, könyvelőAnna

2022. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy sok ember annyira végtelenül felszínesen és egyszerűen gondolkodik, hogy a gyomrom felfordul tőle.
2022. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
0%

27

Bocs, de az miért os felszines, hogy valaki elvarja egy felnott ferfitől, hogy EGYEDÜL éljen????

Egyébiránt, irtam már más kommentben: van egy 150 kgs barátnőm, nagyon kedves, házias! Összejönnél vele? Ja, nem! Felszines vagy!!!

2022. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy egy nő 150kg az már egészségügyi baj nem esztétikai. Az hogy egy férfi nehezen tud összerakni pl 80 millió forintot egy lakásra Budapesten meg ne legyen már azonos nehézségi szintű minthogy valaki képtelen abbahagyni a hamburgerzabálást...


Az agyam eldobom a mai nőktől tisztelet a kivétel...

2022. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
16%

29

Pedig a kettő ugyanaz! Mindkettő felszines dolog! Csak a felszinesség tárgya a más! Nem értem miért elitelendő az egyik, és a másik miért nem?


Hát, ha luxus igényeid vannak, nyilván 80M!

37M.ért vettem az enyémet, önerővel! Bpn.

Nem, nem rakták a seggem alá, nem, senki nem rakta alám az önerőt se! Nő vagyok!

Ha egy nőnek ment, nehogymár egy pasinak ne menjen!

Az agyam eldobom a mai pasiktól!

Tisztelet a kivetelnek!

2022. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!