Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után, hogy bizhatnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után, hogy bizhatnék meg nőben?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan tapasztalatom van nőkkel, ami megölte bennem bizalmat feléjük. Pl: A férfi dolgozni van, a barátnője pedig a közös házunkba hív le, hogy feküdjek le vele a közös ágyukban, vagy, hogy a nő még terhesen is velem csalja a párját, és még sorolhatnék sok ilyen esetet.
2022. máj. 25. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Előbb érdemes felébredni az álomból.
2022. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megérkezett az első troger, aki számára hihetetlen az, hogy valaki jó a nőknél.. 😄
2022. máj. 25. 23:55
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan ez a tapasztalatom, szóval egyet értek veled valamilyen szinten kérdező, de lehet inkább a férjek a hibások ebben mert elhanyagolják az asszonyt minden fele szempontból.


Legalábbis én ezt tapasztalom.

2022. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Egyik barátom aki 45+os örök agglegény azt mondta: "majd akkor bízok meg egy nőben ha a kecske legeli a füvet a sírján". Humoros és egyben nagyon negatív mondat. Azt mondta, hogy ennyi idősen már látott eleget...
2022. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is ez a tapasztalatom. Pont ez történt velem is. Utána fogta és lecserélt, mert szerelmes voltam belé. Mit is várta egy nőtől aki a saját férjét is átkúrta. De azt , hogy másokkal találkozik helyettem onnan tudtam meg, hogy beleolvastam az üzeneteibe. Még jó hogy annyira megismertem pár hónap alatt hogy kitaláltam jelszavát, plusz a férfi megérzés.

Ezóta csak lyukként tekintek a nőkre.

2022. máj. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Milyen jó, hogy megtudtuk, hogy csak a nők csalják a párjukat. Férfiakkal ez soha nem fordul elő XD
2022. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne bízz meg. Egyéb kérdés?
2022. máj. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem egyáltalán nem csak egy rossz férj tehet arról hogy a nője szajha. Ott is hagyhatná és szexelhetne akivel akar szabadon. Igaza van a kérdezőnek, tényleg ennyire elállatiasodtak a nők is. Sok volt barátnőm kapcsolatait végigkövettem hogyan csalták rendszerint a párjukat közös lakásukban stb. és egy ideig tartottam a hátam, ma már nem a barátnőim. Köztük olyanok is akik nagyon normálisnak gondolnál első látszatra. Ezért sem bízom meg nőként én se már egyikben sem, muszáj nyitott szemmel járni.

N

2022. máj. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Jajj te szegény, és a terhes nő csak úgy rád csimpaszkodott és megerőszakolt? Vagy te hol voltál? Ezek után semmi jogod a nőkre mutogatni, ítélkezni, ugyanazt a szintet képviseled csak férfiben.
2022. máj. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mathus ***** válasza:
6%
#9 és a kérdésre: a múltkor volt egy beszélgetős műsorban, hogy egyetlen férfi sem lesz kevésbé férfi attól ha nem él a kínálkozó "lehetőséggel". de nyilván az örök agyilag 15 évesekkel nem lehet mit kezdeni, bár most nekik találta ki a karma a majomhimlőt :))
2022. máj. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!