Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 12 év házasság után kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év házasság után kiderült, hogy fél évig viszonya volt...hogyan bízhatnék meg benne újra?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok, idén májusban belenéztem a férjem telefonjába, és találtam üzenetváltást egy nővel. A férjem azt mondja nem történt köztük semmi, a nő is ezt mondja, de az üzenetek nem erről árulkodtak...a férjem bocsánatot kért, és azt mondta többé nem lesz ilyen. Miközben egy barátnőmnek elmeséltem, ő elszólta magát, hogy ezelőtt 7 évvel ezelőtt látta valakivel csókolózni...csak nem akart szólni róla, mert nem akart bekavarni. Érdemes megbíznom a férjemben ezek után, vagy engedjem el?

2020. szept. 22. 15:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
Engedd el.
2020. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne lenne érdemes megbízni valakiben, aki bebizonyította, hogy megbízhatatlan.. Ezt ugye nem gondolod komolyan. A te döntésed, hogy vele maradsz-e, de nem kell hazudnod magadnak, te is tudod, hogy az a bizalom már soha nem fog maradéktalanul visszaállni és mostantól kezdve folyamatosan benned lesz a tüske és folyamatosan kattogni fogsz azon, hogy mit csinál és kivel, amikor épp nincs szem előtt. Szerintem így élni maga a pokol, de ha neked így is megéri ez a házasság, akkor hajrá.
2020. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen megadtam neki az esélyt, hogy őszinte legyen...de tagadott, csak ilyen elszólások hagyták el a száját, hogy "nem jelentett semmit"...holott állítólag csak kávéztak együtt kétszer. Külön kínos számomra, hogy kisvárosban élünk, mindenki ismer bennünket, és a nőt is sokan. Nem tudom miért hozott ilyen helyzetbe, azt mondja, "elhanyagoltam"...én.
2020. szept. 22. 15:52
 4/23 anonim ***** válasza:
15%
12 év után nem mindegy? Meg hová mennél? Mibű?
2020. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Neki kéne menni kedves 4-es...az én lakásomban élünk. És ha mindegy lenne, nem kérdeznék.
2020. szept. 22. 15:58
 6/23 anonim ***** válasza:
1%
Szoval, a ferjed az ido 96%-aban huseges volt, de te a 4% botlas miatt ki akarnad dobni??
2020. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
99%

Ha 7 éve is kavart valakivel akkor kétlem azt a 4% botlást.

Én kivágnám ki tudja mióta néz hülyének?

2020. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Cseppet sem tisztel!

Biztos vagyok benne, hogy az egész város tud a férjed kilengéseiről és te tudtad meg utoljára...

Pákozd össze a cuccait, zárcsere és mehet csajozni...

Biztos nagyon rossz lesz egy darabig, majd boldog leszel!

Ezek akkor is tagadják, ha bizonyíték van... Nincs gerince, hogy őszinte legyen..

2020. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Vágd ki.. az ilyen ha egyszer megtette, ujra meg fogja!

A bizalom sem allhat helyre egy ilyen utan.

Nem kerdes!


Kit erdekel, hogy az ido hany szazalekaban volt huseges?? De most ugy oszinten! Hutlen volt, az a lenyeg!

2020. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Pákozd=pakold
2020. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!