Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egy 41 éves férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy 41 éves férfinak nagyon súlyos fitymaszűkülete?

Figyelt kérdés

Egy hete együtt voltam az új párommal és meglepetésemre nagyon súlyos fitymaszűkülete volt.

Nyilván nehezen rá tudtam venni hogy menjen el urológushoz és jövő hétre már van is időpontunk. Mondtam neki segítek neki, elkisérem stb.

Csak azt nem értem hogy ezt nem gyerekkorban oldják meg?


2022. máj. 26. 09:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

39 évesen nekem is ez van.


Merevedés után már nem megy rajta hátra a bőr, így kicsi a feje, hossz attól függően hol mérik 16-18cm. Amennyiben előtte van hátrahúzva meg fél öklömnyi kalapács lesz, hossza 19,5-21cm.

Szerintem a tetején kell mérni a hasig, 2 csaj szerint meg a hegyétől a tövéig. Szerintem átlagos méret, csak a fránya szűkület miatt nem szeretem durván, hátrahúzva órákig áll a répa, de 50-55 perc után már fájdalmas.

2022. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nyilván incel volt a csóka

Most hogy már nem az, gondot okoz már, eddig nyilván nem okozott.

Pisilésnél nem számít

Nekem is gyerekkorban, viszonylag későn, a kora pubertásnál csinálták meg rendesen, addig nekem is volt.

Persze ott van a fitymafék-rövidség probléma is, amit csak tavaly sikerült megcsinálni

Sokszor túl sokáig húzzuk

2022. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12. Miért volt incel, nem értem az összefüggést?

Amúgy nagyon nem olyan pasinak tűnik mint aki Lúzer incel...

2022. máj. 26. 12:39
 14/17 A kérdező kommentje:
12. Valamint ettől függetlenül nem volt rossz az agyban...
2022. máj. 26. 12:40
 15/17 anonim ***** válasza:

"Miért volt incel, nem értem az összefüggést?"

Tapasztalataimból kiindulva elég nehéz elképzelnem a szexet ezzel a problémával. Tévedhetek is, de amennyire emlékszem a fitymaszűkület problémájára, elég nehézkessé teheti a szexet.

Ha szexuális élete van az embernek, akkor biztosan megoldja ezt korábban.

Aztán lehet mellélőttem, de ez a tippem

2022. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyilván nem próbáltam magam a szexet fitymaszűkülettel, ezért lehet hogy tévedtem
2022. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tini koromban nekem is volt, de orvos nélkül is megoldottam. Egyszerűen sokat maszturbáltam és elmúlt. Ez nem vicc, ennyi a megoldás. Ha valaki 40 éves koráig ezt sem tudja megoldani, hát az elég gáz.
2022. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!