Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy megtudtam milyen nőkkel van/volt együtt csak szex miatt amikor nincs kapcsolatban, és elment az embertől a kedvem?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal, igért nekem kapcsolatot is de a szexeléssel is bérné. Tudom milyen barátnői voltak eddig, szépek de egyben átlagosak, teljesen jók. Viszont nekem nagyon előadja magát, őt mennyi nő akarja, mennyi nő hívja szexelni. De ő nem akar, nem mindenkivel akar.

Nem vagyok benne még mindig biztos mit is akarok tőle pontosan, de mikor megtudtam pár nőről, hogy velük szexel, eléggé kiábrándultam belőle, hogy “csak ilyeneket” kap meg.. (bocsánat!! Senkit nem szeretnék megbántani, természetesen valakinek meg én nem tetszek!)

Viszont amennyire előadta mennyi nő akarja meg így meg úgy, nem ilyenekre számítottam.

Kapcsoatban sokkal szebbekkel volt mint akikkel csak szexelt.

Feszegette velem a kapcsolat témáját is, viszont mikor látta nem vagyok a kapcsolatban biztos jött azzal, hogy akkor szexeljünk de valami mindenképp legyen köztünk aztán majd meglátjuk. Maga a srác teljesen jól néz ki, átlagos de jól néz ki, nekem tetszik.

Befolyásoljon ez, hogy ha esetleg szexkapcsolatban leszünk akkor még kikkel van rajtam kívül? Vagy csak az “érdekeljen” hogy ő hogy néz ki és milyen vele a szex?

Jelenleg inkább szexkapcsolatban lennék benne, de ez lenne az első



2022. máj. 26. 12:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Önmagadat értékeled be a szemébe tégy bármit is.
2022. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%

A nők miért állnak szóba ilyen s**fej pasikkal???

49N

2022. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

A pasiknak sokkal több nő tetszik mint a nőknek a férfiak.

A nők válogatósabbak.


Én azt rühellem mikor bomba nőket csalnak hájas igénytelenekkel vagy jo nők után járnak ilyenekkel. Vagy értelniségit hagynak el takarítóért stb.

Azaz mindegy csak lyuk legyen.

2022. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Egy nőkre igényes férfi aki megválogatja a nőket, es csak a NEKI legjobbakkal éri be, az ritka kincs. Nagyon ritka. De van.
2022. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked megfelel, hogy egy legyél a 20 dugópajtás közül, persze vállald be.


Nekem ez megalázó lenne, de mindenki eldönti magának, mit akar egy kapcsolattól, egy férfitól.

2022. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez elég messze van attól a királyfitól, aki pont csak téged akar és megküzd ezért bármivel :D

"Akkor szexeljünk de valami mindenképp legyen köztünk aztán majd meglátjuk." Ez olyan, mintha azt mondanád a boltban, hogy most hazaviszed a kenyeret, kipróbálod, és ha ízlett, majd később kifizeted. Jobbat is találsz, nem kell ebbe belemenned.

2022. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%

Most mi mondjuk meg, hogy téged mi érdekeljen??

Amúgy baromira nyűgösnek tűnsz, szóval ez nem neked való szerintem.

2022. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ledegradálo egy olyan pasi aki mindenkivel "szóba áll", hogy minek a szépség vagy tanultság kepzettség ha még egy legutolso pr.sti is jo.


A magára igenyes nő, persze hogy olyan társat szeretne aki értékeli azt, hogy igenyes es igenyes nőkkel foglalkozik csak.

2022. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem megérdemlitek egymást. Te belül rohadsz.
2022. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
4# Az odáig oké, csak tudod... ezzel hencegni meg manipulálni a masikat, biztosan korrekt dolog?
2022. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!