Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder ennél még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder ennél még lehet brutálisabb férfiként?

Figyelt kérdés

[link]


Oké, Magyarországon még nem ilyen rossz, mert le vagyunk maradva vagy 5 évvel mindenben a nyugathoz képest (Tinder 2017 London = Tinder 2022 Budapest).


Aki nem akarja megnézni, a videóban és annak előző részében az történik, hogy a csávó csinált egy Tinder profilt egy átlag alatti, de azért "elfogadható" kinézetű gamer csajjal. Az eredmény: Végtelen match és konkrétan ömlenek rá a Chadek meg az élet többi területén top férfiak. Még egy "ismert sztár" is belájkolta.


Ez meddig fog így menni? Hol a határ?



2022. máj. 26. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Nagyjából azon a a ponton vagyunk, amikor a Tinder már nem lehet rosszabb.
Elavult az a gondolkodás, hogy csak Chad matchel. Eljön az idő, amikor csak sztárok fognak irogatni az átlagos nőre.
Még kicsit romlani fog, utána viszont javulni a sok kieső férfi miatt.
23 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%
Vajon a videóban hányan fogják felfedezni a párjukat? Lesz ne mulass 😃
2022. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%

Na jó, de abból a sok Chadből hányan akarnak komoly kapcsolatot? Valszeg egy se... és ha már párkapcsolat-társkeresés kategóriában vagyunk, akkor ez lenne a lényeg... a megdug-eldob beállítottságú csávókkal semmire se megy az a nő, aki élete társátkeresi éppen.


Persze, dugásra könnyű partnert találnia egy átlagos nőnek is, még híreset is, ebben valóban van eltérés a nemek között, hiszen férfiként még kipattintott Chadként sem feltétlenül jön össze akárki. Ez egy nemek közti különbség... máshol vannak a nehézségek.


Ha pedig a szinted feletti nőkkel akarsz ismerkedni, akkor meg te vagy a hülye, és tényleg senkit sem fogsz találni...

El kéne kezdeni fejlődni végre. Rinyálás és mutogatás helyett. Ne legyél már egy nyomorult incel...

2022. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom ezt miért meglepő.. férfiak dolga a kezdeményezés.. élőben egyszerre csak 1 nővel tud beszélni, míg neten 10 perc alatt rá tud írni 9-10 csajra és akár szimultán is tud csevegni velük.
2022. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

2015: csajok és pasik

2020: csajok és csedek

2025: csajok és sztárok

2030: csajok és csajok (mindenki leszbikus lesz)

2022. máj. 26. 20:51
 5/47 anonim ***** válasza:
84%

"férfiak dolga a kezdeményezés"


Egy ilyen mondatért engem majdnem ketté tépett egy férfi 😄

2022. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
A gamerség csak a férfiaknál a lúzerség szinonimája. Ha egy nő gamer, az minden férfinál instant erekciót okoz. A kinézet sokadlagos szempont, ha az illető elképzeli, hogy a nője majd tolerálja a kockaságát, vagy egyenesen biztatja rá.
2022. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%
De rohadtul unalmas már ez az incelezés meg csedelés. Komolyan...
2022. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
72%
#7 Mai napig nem tudom, mit jelent az incel szó, nem is érdekel, de tényleg rohadt unalmas már. Remélem, hamarosan kikopik ez is.
2022. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
63%

A legutóbbi próbálkozás volt szerintem az utolsó. Full átlag külsővel, normális kis bemutatkozóval 0 azaz nulla db match volt. De még olyan se volt aki jobbra húzott.

Még szerencse, hogy helyen vagyok és nem érintett világvége dologként. Meglepett mindenesetre, hogy még egy véletlen sem volt. :)

Ettől még az is jobb ha random leszólítanék napi 10 csajt.

2022. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
6: Ez jogos. Én is gamer nőt akarok, mivel magam is gamer vagyok.
2022. máj. 26. 21:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!