Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dagadt pasik miért nem fogadják el a saját szintjüket?

Figyelt kérdés
Ezen sírnak mióta ez az oldal létezik! Hogy nem akarnak magukon semmit változtatni! Aztán miért nem fogadja őket el egy szép modell csaj!
2022. máj. 27. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

A nők miért sírnak hogy nem akar velük senki “komolyat”?

Nem tudják elfogadni hogy nem alkalmasak rá?

2022. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ugye akkor is ennyire fel vagy háborodva, amikor a dagadék barátnőd az izmos pasikra csorgatja a nyálát és komolyan elhiszi, hogy vele fognak összejönni?
2022. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Miért általánosítod a dagadt pasikat? Én nem tudtam elfogadni, 125 kg volt a vágósúlyom, aztán 1 év alatt megszabadultam 40-től, fitt és sportos lettem. Előtte is csak a sportos lányok érdekeltek és most is.


Elég sok hozzám hasonló srácot ismerek, akik fel tudtak nőni a saját elvárásaikhoz. Szóval ne vegyél minket egy kalap alá. Köszi.

2022. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
A dagadt pasi lehet gazdag, amivel megfoghatja a nőket, de egy olyasvalaki, aki jól néz ki, de bizonyos életkor felett a szüleivel lakik, kb az összes nőnél esélytelen.
2022. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Én ismerek túlsúlyos avagy erősen kövér pasikat, akiknek van szép csinos karcsú barátnőjük....igaz eltartják őket...és igaz a nagy részének pénze is van bőven...
2022. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Bátyám sajnos nagyon túlsúlyos, és amikor megismerkedett a most már feleségével, akkor csóró is volt, a felesége pedig mindig is elképesztően jó nő volt. De ismerek egy kövérkés, nem valami magas, rosszképű srácot akinek szintén szép, normális, kedves barátnője van. Az utcán is gyakran látok előnytelen kinézetű srácokat szép barátnővel.

Szóval azért nem fogadják el a pasik a "szintjüket", mert nincs ilyen szint valójában.

2022. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Csak nem lehetett annyira csóró a bátyád. Gondolom egyedül élt albérletben.
2022. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
#7 Igen, de a szüleink segítettek neki anyagilag, és ő is dolgozott. Közben voltak neki adósságai.
2022. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert továbbra sincsenek semmiféle szintek, ligák, meg egyéb mondvacsinált baromságok.
2022. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Itt a gyakorin valamiért azt képzelik a csajok hogy a sikertelen férfiak kövérek. Pedig közel sem náluk lehet csak csajozási probléma

A csajoknál sem feltétlenül ez a gond, ha gond van velük.

2022. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!