Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megprobaljam vele? probalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Megprobaljam vele? probalok ertheto lenni.. (kifejtosebb)

Figyelt kérdés

Adott egy srac, akit 3evvel ezelott ismertem meg, az elso munkahelyemen, jol kijottunk egymassal, baratok lettunk, de o nem akart megmaradni ebben a "skatulyaban", tobbet szeretett volna, de nem valosult meg.

Ugyanott ismertem meg egy idosebb ferfit is, akivel 3evig voltam egyutt, 4honapja, hogy ujra egyedul vagyok

(nem volt veszteseges dolog, sokat bantott, megcsalt)

Nos, a srac, akivel barati volt a viszonyom, ujra felbukkant, es ugyanazok a szandekai, mint annak idejen..azt mondta probaljuk meg egyutt, osszeillunk, jol mukodnenek a dolgok, vegre nincs kepbe az a gyoker(mindig is utaltak egymast) stb.stb

De en nem akarok jatszani vele, mivel szerintem nem illunk ossze..

nem tartom vonzonak, normalis srac, kedves, odaado, figyelmes, huseges tipus..de megsem erzem azt, hogy mukodne koztunk, aminek mukodnie kell

Viszont az is bennem van, hogy a harom ev alatt o vegig probalkozott, es ugyanugy akar, mindig jo volt hozzam, komolyak a szandekai..talan ez is megijeszt,hogy tul komolyak



Ez eleg nagy katyvasz lett, de nem tudtam maskepp felvezetni a tortenetet..



2022. máj. 27. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Probald meg a mi kedvunkert es meseld majd el, hogy mi lett a vege 🤗
2022. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így mondd meg neki, és ha továbbra is szeretné, akkor barátkozz vele.

Lehetséges, hogy később változik a véleményed.

2022. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ló esete. Kulonben nem is agyalnál rajta.
2022. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Minek, ha nem illetek össze szerinted? Vonzalom nélkül nem fog menni.
2022. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
De a vonzalom megjöhet később. Ezért érdemes esélyt adni - csak előre szólni kell, hogy most még nincs vonzalom, hogy ne koppanjon nagyot, ha később se lenne.
2022. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem szeretnélek megbántani, de ezt a srácot nem nézted férfinak 3éve sem. Ha szeretnél egy papucsot aki lesi minden kívánságodat....stb akkor járj vele. Ha nem akkor offold.

Már nem azért de 3 éven keresztül akart téged fűzni, nem biztos hogy azért csinálta mert annyira te vagy neki a femme fatale, lehet hogy csak balfek a csajozashoz.

2022. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartod vonzónak akkor kar belekezdeni vele.
2022. máj. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ugy nezki, hogy ma talalkozunk, 1eve, hogy utoljara lattam, kivancsi vagyok mi is lesz..
2022. máj. 28. 13:44
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Írd majd meg, drukkolunk!
2022. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem inkább várj egy következő, pénzes adoniszra. :))
2022. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!