Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, léteznek köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, léteznek köztetek olyanok, akiknek valóban nem számít a szex egy párkapcsolatban, hanem kizárólag az érzelmek?

Figyelt kérdés
Vannak olyan nők (nem feltétlenül aszexuálisokra gondolok), akiknek nem igazán számít a szex, és nem érdekli őket, ha egy férfinek túl kicsi a pénisze, vagy ha technikailag béna az ágyban, mert a kapcsolat érzelmi része sokkal fontosabb nekik a szexualitásnál, és ha az érzelmi töltet megvan a partner felé, akkor vele maradnak és hűségesek hozzá a rossz szex ellenére is?

2022. máj. 28. 06:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
96%
De ha egy ilyen rendes asszonyt találsz, aki hagyja, hogy maszatolj rajta heti 3x5 percet, akkor te miért nem vagy vele jófej annyira, hogy neki is szabad legyen elélveznie hetente egyszer-kétszer a szomszéddal? És akkor mindenki elégedett lenne.
2022. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

21-es, az előbb már leírtam, hogy miért nem szeretném, hogy megcsaljanak a rossz szex ellenére. Egy gyenge és önző ember vagyok. Te lehet, hogy nem vagy az, és még ismersz egymillió másikat, aki szintén nem az, de rengetegen vagyunk ilyenek is. Egyébként úgy gondolom, hogy a világon rengeteg embernek szar a szexuális élete, csak ők nem beszélnek róla annyit, mint a büszke gyakorisok, akik tökéletesen és változatos módokon elégítik ki a partnerüket.

Egyébként miért válaszoltok erre a kérdésre egyáltalán? Világosan leírtam, hogy olyan nők válaszait várom, akikre igaz amit írtam. Erre az oldal szexvirtuózai kezdtek el válaszolgatni és szapulni engem a válaszaikban. Ennél többet érnél nulla válasszal is. A kérdés nem hozzátok szól.

2022. máj. 28. 12:02
 23/27 A kérdező kommentje:
*érnék
2022. máj. 28. 12:03
 24/27 anonim ***** válasza:
80%

Nálam az érzelmek és a szeretkezés nagyon összefügg, de ha választanom kéne akkor így is az érzelmeket választanám.

Viszont szerintem a te esetedben ez az alacsony önértékelés nagyobb probléma mint a "bénaságod". Nincs olyan ember hogy béna a szexben, csak olyan van aki tapasztalatlan és/vagy nem hajlandó tanulni. Az hogy hogyan tudsz sikeresen kielégíteni egy nőt, hogyan tudsz úgy szeretkezni hogy mindkettőtök számára élvezetes legyen abszolút tanulható dolgok. És az sem mentség ha kissebb a péniszméreted, gondolom ujjaid meg nyelved még mindig van, sőt játékszereket is be lehet szerezni. Így meg mindkettőtök számára lehet élvezetes az együttlét.

Viszont, az önértékeléseddel tényleg kezdened kell valamit, mert borzalmasan lealacsonyítod magadat, és sok mindent túlgondolsz, meg előregondolkodsz hogy "mi van ha..." és társai. Az önértékelés pedig nem csak a szexuális életedre van hatással, hanem érzelmi szinten is. Plusz, feltételezmi merném azt is hogy közel sem annyira "gázos" a helyzet ahogy te gondolod, csak az alacsony önértékelés meg a bizonytalanság miatt rosszabbnak látod mint valójában.

2022. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Kedves 24-es, teljesen igaz, amit írtál rólam. Köszönöm neked az érdemi, segítő szándékú, hasznos választ. :)
2022. máj. 28. 13:08
 26/27 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen vagyok. A kölcsönös érzelmek már a mindent jelentik nekem
2022. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Attól függ. Nekem volt olyan párom 2-szer, aki nem tudott kielégíteni .Az egyiknél nem nagyon tudtam elélvezni, mert hol agresszívabb volt velem hol túl kedves,ha kudarca volt engem bántott szavakkal, így nemtudtam elengedni magam. Drogos, ez nem is változott.

A másiknál szintén nemtudtam elélvezni, de ahogy telt az idő s nagyon szeretett én is, már ha megláttam is elélveztem 😃Tehát változott.

2022. júl. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!