Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem túl távoli jövőben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem túl távoli jövőben az incelek lesznek majd a metaverzumok királyai és az élet így fogja őket kompenzálni a sokéves nőtlenségért cserébe?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Incel, incel, incel ... nem unjátok még?
2022. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem...
2022. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4%

Akár még ez is elképzelhető.


#1 Mi van? Zavar, hogy egyre több embert foglalkoztat az incelválság?

2022. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

3


De kis cuki vagy, egy ilyen egyszerű troll kérdést is komolyan veszel? Régebben én is írtam ki inceles kérdéseket (ennél komolyabbakat), de csak mert unatkoztam..nem kell mindent komolyan venni, amit ezen az oldalon tapasztalsz...

2022. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem inkább az zavar, hogy az ide írogató "férfiak" egy része mindig másokat okol a nők terén fennálló sikertelensége miatt. Picsogni, nyavalyogni végülis könnyebb, mint inkább magukba nézni és elgondolkodni, hogy miért nem tudnak egyetlen nőt sem találni maguknak.
2022. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Még a virtuális nők is undorodva fogják őket balra húzni. És akkor az incelek a mátrix internetjére vonulnak rinyálni.
2022. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanolyan lúzerek maradnak mint eddig. Ha nem itt a GyK-n dobálnák a kérdéseket, már találtak volna valami pozitívat magukban
2022. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Senki, nem tartozik nekik semmivel sem.
2022. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Miért lennének a metaverzumba királyok,
2022. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Gőzöm sics, engem a való élet érdekel, nem a módszeres, technológiai alapokon nyugvó önhülyítés. (És ez a jövőben is így marad.)
2022. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!