Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés során hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során hogy lehet kiszűrni azokat a pasikat, akik csak “azt” akarják?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedek, szóval a kérdésem csak elméleti mert amíg ismerkedtem sokszor voltam ilyen helyzetben.

Azt hogy egyszer vagy max párszor, esetleg rendszeresen is de inkább csak az legyen, meg melletted kavargat másokkal is…vagy esetleg még barátnője/ felesége is van. szóval az ilyen komolytalan, hazug dolgokat hogyan kell kiszűrni?

Ami nekem kéne ha ismerkednék az az hogy minimum próbáljuk meg kapcsolatban, másokkal ne sexeljen rajtam kívül.


Várom a tanácsokat, főleg nőktől hogy ti hogyan szoktátok kiszűrni a szándékosan komolytalan és csak arra hajtó alakokat



2022. jún. 4. 09:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10 hát ez az:/ nem olyan egyszeru ez
2022. jún. 4. 09:52
 12/26 anonim ***** válasza:
58%

Ne feküdj le elsőre vele, de ezt nem csak az első randira kell érteni.


Úristen, miért olyan nehéz egyeseknek elképzelni, hogy akár sok-sok hetet vagy pár hónapot is várnak a szexszel egy kialakuló kapcsolatban? Pláne, ha ismerkedés előtt nem ismertétek sehonnan egymást.


Régen én is szexmániás voltam, ugyanígy álltam hozzá, hogy jaj azért jó lenne ha a 3. randin lenne szex, de ez hülyeség. Később is lesz olyan az életben bőven, amikor nem szexelhetsz, még a kapcsolaton belül is. (Szülés után, betegség idején, nagyon öreg korodban.) Ha csak a szex körül forog az életed és nem tanúsítasz semmi önmegtartóztatásra haloványan emlékeztető viselkedést, akkor később is vagy nagyon szomorú leszel ha valamiért nem lesz szex vagy könnyebb félre is lépsz.

2022. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
12 : 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻💚
2022. jún. 4. 09:54
 14/26 anonim ***** válasza:
Öszintének kell lenni. F
2022. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ja csak sokan nem azok :/
2022. jún. 4. 09:58
 16/26 anonim ***** válasza:
15# ez van. Sokan csak játszanak
2022. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%
Miért pontoztatok le, hogy 3. randi előtt ne feküdjenek össze? :D sok kanos pasinak olyan nehéz kivárni 3 találkozót?
2022. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt akivel a 10ik randin feküdtem le és soha többet nem hallottam felőle, a mostani párommal a második randin és 3 éve együtt vagyunk. Nincs erre szabály, érezni kell a másikon hogy mit akar és kalkulálni azzal, hogy lehet így is ott leszel hagyva.
2022. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki szexelni akar. És ha lehet minél hamarabb azzal aki tetszik neki.


Erre nincs se szabály se semmilyen konkrét idő megadva,


Vannak akik első alkalommal szexelnek és még is együtt maradnak....vannak akik csak 1-2 hónap után aztán elválnak útjaik.

2022. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
67%
Legnagyobb szűrő amikor hozzád képest túl jól néz ki a pali , ők általában csak szintjük alatti szex eszközként tekintenek rád és más nőre.
2022. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!