Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés során hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során hogy lehet kiszűrni azokat a pasikat, akik csak “azt” akarják?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedek, szóval a kérdésem csak elméleti mert amíg ismerkedtem sokszor voltam ilyen helyzetben.

Azt hogy egyszer vagy max párszor, esetleg rendszeresen is de inkább csak az legyen, meg melletted kavargat másokkal is…vagy esetleg még barátnője/ felesége is van. szóval az ilyen komolytalan, hazug dolgokat hogyan kell kiszűrni?

Ami nekem kéne ha ismerkednék az az hogy minimum próbáljuk meg kapcsolatban, másokkal ne sexeljen rajtam kívül.


Várom a tanácsokat, főleg nőktől hogy ti hogyan szoktátok kiszűrni a szándékosan komolytalan és csak arra hajtó alakokat



2022. jún. 4. 09:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akit igazán, kizárólagosan te érdekelsz, az rá fog érni ezt kifejezni neked. Akkor is, ha sűrű a munkája, beteg az anyukája, kisgyereke van, munka mellett tanul és edz és világotmegvált... stb. Ha másokkal is kavar vagy csak úgy hátha jó leszel egyszer valamire, akkor nem fog rádérni. Akit viszont megfogtál, az rád szánja az idejét, fog veled órákat beszélgetni valahogy, és mindent tudni akar, mindent elmond, és veled akar lenni, és nem fog erőltetni semmit, mert nem birtokolni akar, hanem ismerni.

Ezt az egy-hullámhosszt várd meg, alább ne add, se nála, se magadnál. Mert hát van, amikor nem kölcsönös, ezt is el kell fogadni. Lehet csak baráti, lehet csak kémia...

Plusz a közösségi média korát éljük és kicsi ország vagyunk. Lehetetlen, hogy ne tudd leellenőrizni, nagy vonalakban az-e, akinek mondja magát.

2022. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
sehogy, buktad.
2022. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Senior Séf ***** válasza:
100%
26 évesnek még magyarázni kell a pasik működését? A pasik szexet akarnak, akármit mondjanak is. Hogy aztán azon kívül mit (és meddig) akarnak még, az attól függ, hogy az élet egyéb területein mennyire tudsz társ, partner lenni. Valamint attól, hogy mennyire szeretnek beléd.
2022. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Úgy , hogy normálisan öltözöl .
2022. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
24: akkor meg pasinak (konkrétan ellenfélnek) néznek.
2022. jún. 5. 19:32
 26/26 anonim ***** válasza:
A pasik miért is? Nem azt mondtam hogy könyv moly szinten , csak diszkrétebben.
2022. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!