Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés során hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során hogy lehet kiszűrni azokat a pasikat, akik csak “azt” akarják?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedek, szóval a kérdésem csak elméleti mert amíg ismerkedtem sokszor voltam ilyen helyzetben.

Azt hogy egyszer vagy max párszor, esetleg rendszeresen is de inkább csak az legyen, meg melletted kavargat másokkal is…vagy esetleg még barátnője/ felesége is van. szóval az ilyen komolytalan, hazug dolgokat hogyan kell kiszűrni?

Ami nekem kéne ha ismerkednék az az hogy minimum próbáljuk meg kapcsolatban, másokkal ne sexeljen rajtam kívül.


Várom a tanácsokat, főleg nőktől hogy ti hogyan szoktátok kiszűrni a szándékosan komolytalan és csak arra hajtó alakokat



2022. jún. 4. 09:18
A kérdező szavazást indított:
Ha jó emberismerő vagy, akkor ezt érezni fogod hogy a másik mit akar
Sajnos sehogy se lehet kiszűrni
Meg kell váratni őket azt kész, ha lelép csak azt akarta
Egyéb, leírom
38 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell első alkalommal lefeküdni vele..
2022. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
Nehezen de ki lehet...
2022. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Soha nem feküdtem le senkivel se első alkalommal egy kivételell 18 évesen de ott talán én is csak azt akartam mert tudtam hogy abból ott abban a szituban nem lehet komolyabb .

De mai fejjel isten ments hogy belemennék ilyen hülyeségbe 26 vagyok am

2022. jún. 4. 09:22
 4/26 anonim ***** válasza:
25%
Mert te mit akarsz? Szexmentes kapcsolatot?
2022. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem, kell a szex de ne legyek csak arra tartva meg kihasználva. Leírtam mit szeretnek
2022. jún. 4. 09:23
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Azt ki lehet szűrni, ha családos. A többség eleve nyíltan vállalja, a maradék meg gyorsan lebukik, hogy nem mindig elérhető, nem megy akárhova, nem láthatod a lakását.

A szexre meg annyi az egyetlen szűrőm, hogy akkor lesz, amikor én is annyira kívánom, hogy az se érdekel, ha akkor szexelek életemben utoljára. Volt, akivel pár hét után, de volt olyan is, akivel első randin. Volt olyan is, akivel én szakítottam szex után, ezért szerintem nem érdemes a végtelenségig húzni.

Érdekes, hogy pont az lett a férjem, akivel első randin egymásnak estünk. Eleve úgy kezdtem el vele beszélgetni, hogy ez csak laza szex lesz, pár alkalom, semmi komoly.

2022. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
3. randi előtt ne feküdj le senkivel.
2022. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Én neha benyögöm azt hogy laza kapcsolatban is benne lennék, van barátom, vagy az exemmel van még kaocsolatom (azaz blöffölök)


Erre eddig kivétel nélkul kaptam azt válaszban, hogy neki is van felesége/párja, náluk sincs rendben minden, ő is lazában gondolkodik.

2022. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A legtobb foglaltnak általában a hétvége soha nem jo randizni minden találkát hetkoznapra tennének
2022. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy elhúzza a dolgot a 20. randiig, simán lehet, hogy mellette más nőkkel is kavar az adott férfi. Hiába húzza el, ha mellette van kivel dugnia a férfinek és az első alkalom után ígyis-úgyis lelép.
2022. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!