Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem unalmas a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unalmas a nőknek, hogy csak a top 5%-ával randiznak a férfiaknak, nem lenne izgalmas néha egy incellel is randizni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 17:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
17%

#9


Tessék, adok neked némi muníciót a "szakdogádhoz", bár mivel nő vagy biztos nem fogod ezeket beleírni :D.


https://www.youtube.com/watch?v=DZTIbHIsIYw

https://www.youtube.com/watch?v=jPuQ1Wjd2Rk

[link]


Utolsónál olvasd el a commenteket és jegyezd fel egy (bevallottan) jóképűnek meg egy rondának hogy néznek ki a statisztikái Tinderen :D. 1-2 nő statisztikája is fenn van, külön figyelj oda, hogy mekkora arányban like-olt férfiakat és abból mennyi match + randi (+ szex lett) majd ezeket a számokat vesd össze egy jóképű meg egy ronda számaival. Ha nem vagy elfogult és tényleg tudományos színvonalú értekezést írsz, akkor észre kell venned 1-2 dolgot ;).

2022. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
8%

Ezt meg aztán végképp nem fogod beleírni :D.


[link]

2022. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
1%

"de én online társkeresés témakörben írom a szakdogámat,"


Komoly egy szakdoga lehet :D

2022. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
89%

#12:

1. Nem kell mindent elhinni, bár ti mindent benyaltok

2. Saját nyálotokban tocsognátok, ha egy olyan bomba nő akarna veletek ismerkedni, mint amilyen ez a pasi férfiben.

2022. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
17%

Én tökre megnézném, hogy mit ír és milyen következtetéseket, megfigyeléseket tesz. Lehetne nagyon jó is akár. Adok még egy kis muníciót neked 9-es, Queen Mary University of London... kutatóitól egy rövidebb elemzés:

[link]


#13

Ő szociológus nem elméleti fizikus, nem fog a spontán szimmetriasértésről írni.

2022. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
97%

"Én tökre megnézném, hogy mit ír és milyen következtetéseket, megfigyeléseket tesz. "


Az max. személyes tapasztalat, nem a mindenkire érvényes valóság.

2022. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
6%

#16


Egy tudományos színvonalú értekezés pont, hogy nem részrehajló (legalábbis erre kell törekedni). Nem tudom mi a színvonal szociológia szakon, én MA villamosmérnökként végeztem a BME-n, ott azért szart nem adhattál ki a kezeid közül.

2022. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem unalmas, hogy egy nyaraláson mindig a szép helyekre mentek és a normális szállásokra? Nem lenne izgalmasabb elmenni a nyomornegyedbe és olyan szállást választani, ahol a nappaliban van a wc?
2022. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
1%

#18


Hát én speciel megjártam pár nyomornegyedet már életem során pl. Mumbai-ban, Bangalore-ban, Manilaban, Jakartaban ;). Én pont, hogy a tengerpartos vergődéseket rühellem (barátaim azért igénylik, úgyhogy sajna volt/van benne részem)...

2022. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
87%

19

Ez tök jó, én meg nem szeretnék rühöt szedni magamról 5 szabadnapom és 200 ezer forintom feláldozva. :)))

2022. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!