Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem unalmas a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unalmas a nőknek, hogy csak a top 5%-ával randiznak a férfiaknak, nem lenne izgalmas néha egy incellel is randizni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 17:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
93%

9-es kommentelő vagyok.

Köszönöm a sok privát üzenetet illetve ajánlott szakirodalmat. Mivel a Tinder a vezető applikáció a kutatásomban, ezért értelemszerűen nem fogok innen senkivel randizni menni.

A szakirodalmakat pedig át fogom olvasgatni, azt pedig hogy mit írok bele és mit nem még nyilván számomra is kérdéses.

A saját részemet ezennel be is fejeztem itt, nem szeretném hogy a kérdező miattam ne kapjon válaszokat a kérdésére.

További szép estét mindenkinek

2022. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem izgalmas lenne az incellel randzini, hanem nagyon kínos. Az incelek mindaddig egyedül maradnak (persze az ötcombú barátnőjük, a markuk mindig kéznél lesz), amíg nem tanulnak meg változtatni magukon. Elsősorban a mentalitásukon, mert amíg nem látják be, hogy (pláne felvállaltan) incelnek lenni nagyon ciki, addig max bottal piszkálják meg őket undorodva.
2022. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
82%
Szakirodalom LOL
2022. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
91%
Izgalmas egy incellel :)) mi benne az izgalmas? Elmeseli ahogy anyuka kimossa a szaros bugyit meg a zoknit amib beleverte?
2022. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
89%

11


Az általad elsőként belinkelt videóban szereplő pasinak ugyanezzel a három képpel biztos összehoznék napi több randit a Tinderen.


Csak nem kéne annyira fantáziátlannak lenni, hogy egy "Szia, hogy vagy?"-tól várod a csodát.


Onnantól nevetséges a számomra a következtetés, amit ki akartak hozni ebből a "kísérletből", hogy a 18 éves csaj elmondja, hogy milyen magabiztosan indult neki ennek a kihívásnak, mert ő aztán mennyire tudja, hogy mi kell a nőknek, bla-bla-bla.


Ehhez képest a kudarcos ismerkedési kísérletek demonstrálására használt képernyőfotók tele vannak "Szia X, hogy vagy?" üzenetekkel, meg a végén "no reply"-ként értékelik (vagyis mintha nem érkezett volna válasz a nőtől, akivel ismerkedni próbált) azt, hogy a pasi profiljával úgy zárta le a nevében levelező csaj a kommunikációt pár üzenetváltás után, hogy "Sokat dolgozom mostanában", és utána az ég világon semmi se nem kérdezett, se nem írt a nőnek, és ezt megelőzően sem kérdezett a meglehetősen sablonos, semmitmondó "Hogy vagy?" és "Elfoglalt vagy / sok a dolgod mostanában?" a nőtől, akivel - állítólag - ismerkedni próbált.

2022. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
94%
Akkor inkább egyedül halok meg, de incellel sose kezdenék
2022. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
4%

"Nem unalmas, hogy egy nyaraláson mindig a szép helyekre mentek és a normális szállásokra?"

De unalmas, ezért szoktam kempingezni. Na az már izgalmasabb, néha nem is rossz, ha nem csupán a puccos hotelekben gondolkodik az ember, van benne egy kis extra, egy kis kihívás.

Egy hotelben hol a kihívás?

2022. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
97%
Igen. És a férfiak csak ebben a két kategóriában vannak: a "felső" 5% és a maradék, aki incel. Nincs se átmenet, se semmi.
2022. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
88%
Én sosem az ilyen incel-tévképzet szerinti top 5%-ból válogattam magamnak randipartnert, és az ismeretségi körömben is elég kevés ilyen nő van. De ez nyilván nem azt jelenti, hogy akkor kötelező nálunk tényleg objektíven minden téren sok kategóriával rosszabb emberekkel elmenni (sokkal rondább, sokkal-sokkal igénytelenebb, műveletlenebb - igen, az is az, aki egy területen szakbarbár). És nem tudom elképzelni, hogy mi izgalom van abban, hogy egy olyan emberrel randizom meg pazarlom az időmet, aki gyűlöli a nőket és valótlanságokat fantáziál róluk a saját sikertelensége miatt. Hacsak az nem, hogy mikor lesz majd fizikailag agresszív velem, ha nem akarom folytatni az ismerkedést, de az olyanfajta izgalomra nem vágyom kicsit sem.
2022. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
94%
Eddig top 20% volt. Frissítettétek az irányelveket? :D
2022. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!