Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem unalmas a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unalmas a nőknek, hogy csak a top 5%-ával randiznak a férfiaknak, nem lenne izgalmas néha egy incellel is randizni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 17:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
80%
De én is ezt kérdeztem, hogy ennél hogy jön ki a matek? Mert akkor van pár chad, aki konkrétan befőttes üvegben végzi, annyi csaj jut rá, a többieknek meg marad Marok Marcsa. Ezt valami matematikus incel levezethetné nekem, hogy egy chad-nek hány csajjal kell együtt lennie, hogy kijöjjön ez az 5-10% (anno még 20 volt).
2022. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Főleg kb 5%-ot cserélgetnek tinderen. Van kb 40% aki kapcsolatban van 2019 vagy az előttről a maradék 55%-nak annyi. Ők magányosan, kilátástalanul tengetik a mindennapjaikat. Ebből az 55%-ból van aki ráeszmélt, hogy incel van aki csak kétségbeesetten kapálózik.
2022. jún. 7. 21:50
 33/36 anonim ***** válasza:
97%

2es vagyok


Nem nem fekudtem le egyel sem csak randiztam. 🙂 Isten oriz h hozzam erjen egy olyan alak aki elotte 5percel meg engem szapult.vagy a noket vagy hasonlo ocsmanysagot csinalt mondot.


A szakdogam temaja hasonlo volt mint a 9es, de nalam a kommunikacio volt a elsodleges.

On es offline ...


Kb 1 evig gyujtottem anyagot szemelyesen a baratoim altal es kerdoivek altal. Termeszetesen amit neten talaltam ezzel a temaval kapcsolatban azt felhasznaltam.


Tinder, badoo, klasszik tarskeresok, fb, szemelyes ismerkedes, es minden olyan kommunikacio amit a tarskeresessel kapcsolatos.

2022. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
8%

"Isten oriz h hozzam erjen egy olyan alak aki elotte 5percel meg engem szapult.vagy a noket vagy hasonlo ocsmanysagot csinalt mondot."


Ezzel a mondattal árultad el magad. Ha valóban 1 évig gyűjtötted az anyagokat, akkor bele kellene annyira látnod, hogy pont a Chadek azok, akik sokszor úgy beszélnek a nőkről, hogy melyik az, amelyik semmi extra az ágyban, melyik fogazik, melyiknek van a puncijáról kép, amit végigmutogat a haveroknak.


A szemedben eljátssza a bájúgnárt, a hátad mögött meg kibeszél.


Némelyik ugyanazt csinálja, mint sok cigány. Sugdolóznak, hogy ki kéne tépni az öreglánynak a nyakából a láncot, majd mikor odaér, akkor "Tessék csak leülni, néni! Hogy tetszik lenni? Segítsek vinni a csomagját?"

2022. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
29%

#34


Ha valaki jóképű az mindent felülír még ha a nők ennek ellenkezőjét is á̶l̶l̶í̶t̶j̶á̶k̶ hazudják...

2022. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
100%
Konkrétan jártam egy incellel másfél évig, és ha lehetne, kitörölném az emlékeimből. Meséljek?
2023. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!