Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinálhat egy férfi ilyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinálhat egy férfi ilyet, azért, hogy féltékennyé tegyen? Vagy csak szivatott? Értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Szemezek egy sráccal pár hete. Most is félreérthetetlenül egymásra néztünk pár percig. Majd mikor visszanéztem, láttam, hogy egy másik csajjal kezdett beszélgetni. Tökre ledöbbentem. Mondhatni rosszul esett. Később cserélt vele telefonszámot is és utána már rám sem nézett. Én meg ott álltam, hogy most mi a franc van?

A történethez hozzátartozik, hogy korábban nem fogadtam ugyanezt a közeledést, mert volt partnerem és fél éve nem jártam ebbe a kurzusba. Most tértem csak vissza 3 hete és azóta folyamatosan volt szemkontaktus, de ennyiben is maradt.



2022. jún. 7. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi volt. Eléggé együgyűen fogod fel magad körül a világot.
2022. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb menj oda,hogy szia, tök jó a pólód, beszélgessetek.ha van kapcsolat akkor irány randizni, attol,hogy nézed még nem tudhatja.hogy te akarsz valamit..
2022. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2.De ez a hajó már elment, nem? Most, hogy másik csajjal....
2022. jún. 7. 10:54
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez ilyen, aki visszautasít másokat, nem lép, az hoppon marad. Hogyha akarsz valamit, tegyél érte! Sokkal jobb megpróbálni, mint utólag szenvedni.
2022. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mosolyogj jobban, meg harapj a szádra, turkáld a hajad, stb... már ha ennyire a jelezgetésnél akarsz maradni.


De az se lenne rossz, ha véletlenül arra sétálnál, és beszédbe elegyednél vele.


A hajó meg nem ment sehova attól, mert ismerkedik mással is. Te is ismerkedhetsz több emberrel, megengedem.

2022. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Én nem utasítottam vissza. De nyilván, amikor volt partnerem ez nem volt opció. Nektek, hogy esne, ha barátnőtök más férfivel beszélgetne, akinek bejön és ez kölcsönös. Nyilván rosszul éreztem volna magam és nem tettem. Most pedig esélyem sem volt, mert sokszor csak futólag látom és néha későbbi kurzusra érek oda. Tehát 5 kurzus alatt, tartósan kétszer láttam. Ami az esestek kevesebb, mint fele.
2022. jún. 7. 11:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem illuzioban élsz, hiszen nem vagytok egy pár, soha nem is randiztatok, nem tartozik neked semmivel! Hogyha nem akarsz egyértelműen kezdeményezni, miközben ő se lép, akkor patthelyzet. Várj akkor olyan férfira, aki kezdeményez, őt pedig engedd el!
2022. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7.Nade érted. Ha a másik nővel tudott beszélgetni, velem is szóba tudna elrgyedni, ha akarna, nem? Tehát annyira felénk nem lehet... Gondolom. Vagy nem tetszem neki annyira mégsem. Mit tudom én.
2022. jún. 7. 11:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő benne van a pakliban, de ha nem lépsz, soha nem derül ki és szerintem nincs értelme agyalni rajta, mert csak neked lesz rossz. Millió egy oka lehet miért beszélgetett mással helyetted.
2022. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9. Például mi?

Tanácsodra következő alkalommal megpróbálhatom, de kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az a millió egy ok.

2022. jún. 7. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!