Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak abban a tévhitben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak abban a tévhitben a férfiak, hogy az " Egyszer szeretsz - aztán bántasz " és a " Néha húzlak - néha ellöklek " elvek, némi önfényezéssel és féltékennyé tételi kísérlettel még bejönnek? Mire jó ez? A fer játék, nem 100x jobb?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

De igen, jobb. De ők azokból a kapcsolatokból indulnak ki amelyek így működnek, és hát vannak ugye ilyen kapcsolatok, ahol a pasi alázza a csajt, az pedig fut utána mint a kiskutya. Amit ők nem vesznek észre, ahhoz, hogy ez működjön, kell egy ilyen kalibelű pasi aki ezt nem tanulta, hanem ilyen, és kell egy olyan típusú nő, aki nagyon szerelmes tud lenni, és alacsony az önbecsülése. A legtöbb ilyen nő ugyanis nem erre izgul, hanem elfogadja ezt a méltánytalan helyzetet, ami óriási különbség. Ők azt szeretnének, ha a párjuk normálisan bánna velük, de imádják az illetőt, ezért mindent lenyelnek nekik (szó szerint is meg átvitt értelemben is)

De egy értelmes nő nyilván nem ilyen, ahogyan egy értelmes férfi sem.

2017. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De 100x jobb, csak a fair játékot 100x kevesebben is játsszák.

31/f

2017. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Ez az ami beválik. Ha mindent megadsz egy nőnek akkor jön a "nekem te túl jó vagy" indokkal a szakítás...
2017. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyesmit az ismerkedős időszakban, kapcsolaton belül szerintem sem jó.
2017. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért amit az első írt, de azok a férfiak nincsenek itt gyakorin, akiknek ez működik, itt azok vannak, akik rinyálnak egész nap és azt HISZIK, hogy ez mindenkinél beválik.

Közben van 50-ből egy nő, aki benne marad egy ilyen kapcsolatban. A többi meg röhögve hajtja el azokat, akiknél ezt a viselkedést tapasztalják.

2017. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenben voltam. De nem sikerült elérnie amit akart.
2017. júl. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert azok a típusú "nők", akik után loholnak, azoknál tényleg ez működik. Csak épp néha belekerül a gépezetbe egy normális nő is, velük meg nem tudnak mit kezdeni, és azt hiszik, ugyanúgy működnek, mint a flegmap.a harsány "jócsajok".
2017. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!