Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt hogy a "Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy a "Ha nincs ló jó a szamár is." esete áll fenn?

Figyelt kérdés

Én egy diplomás, egzisztenciával rendelkező(lakás, kocsi, félretett pénz) 30-as évei végén járó, magas, sportos (edzek, futok, küzdősport), egyesek véleménye szerint jóképű férfi vagyok. Vannak hobbijaim és kiterjedt baráti köröm és rendszeresen eljárok társasági programokra.


Független, vékony, gyermektelen és nálam fiatalabb értelmes nőt keresek komoly kapcsolatra. Ennek ellenére akik érdeklődnek irántam nincsenek az én szintemen.


Konkrétan: - Férje van és gyerekei és csak szeretőnek lennék jó

- Kövér, önértékelési gondokkal küzd és sokszor még ostoba is

- Komoly kapcsolata van, de kicsapongó életet él és is csak egy kalandra lennék jó

- Nálam sokkal idősebb nők, akiknek már nem lehet családja


Nem igazán értem hogy miért nem sikerül komolyan ismerkednem és csak pótléknak vagy "szamárnak" lennék jó. Természetesen van annyi tartásom hogy a fent említett kategóriáktól nem akarok semmit, inkább keresem tovább kitartóan azt a nőt aki megfelel az elvárásaimnak.


Mi a véleményetek? Miért nem sikerült eddig megtalálnom akit keresek és miért a csak a fenti kategóriát vonzom be?


2022. jún. 7. 14:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Amennyiben igaz a leírásod, a kommunikációddal/kisugárzásoddal van gond
2022. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
41%
Azért igény van.
2022. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%

A probléma a személyiségedben, és a hozzáállásodban van.

Majd ha diplomásként végre megtanulod, hogy ne szintekben, ligákban, meg egyéb baromságokban gondolkozz, és egy nőben nem csak a teatalkatát és életkorát veszed észre, akkor majd lesz esélyed. Addig nem. (Megjegyezném: 38-39 évesen azért már nem kéne, hogy akkora problémát jelentsen, ha valakinek van gyereke.)

2022. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%
Ez biztos, hogy kitalált kérdés. Ha így lenne nem lenne ilyen gondod. Illetve ki mondja ezt: "egyesek véleménye szerint jóképű". Anyukád meg a szomszéd Julika néni vagy mondjuk Tinderen a szép nők?
2022. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
81%

Az a helyzet hogy magadat rossz helyre lövöd be a skálán. Szerinted ha olyan jó férfi vagy miért csak a dagadtak keresnek?


Szomorú lehet neked beismerni hogy ez jut vagy semmi.

2022. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
A személyiségedről, kommunikációdról, kisugárzásodról, párkeresési technikádról nem tudunk semmit. Ezek inkább számítanak ismerkedéskor, mint hogy van-e lakásod, kocsid meg diplomád stb...
2022. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
Azok érdeklődnek irántad. És te érdeklődsz valakinél, vagy várod a sült galambot?
2022. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

3:

Én nem hiszek abban hogy csak a személyiség fontos. Akihez nem tudok vonzódni mert pl nem az esetem a fent leírt okok miatt annak inkább esélyt sem adok, mert tudom hogy zavarnának ezek a tulajdonságai és nem működne hosszútávon a kapcsolat. Régebben már próbáltam olyannak is esélyt adni aki a fenti elvárásaimnak nem felelt meg hátha majd megszokom alapon, de nem sikerült mert egy év után is ugyanúgy zavartak azok a tulajdonságai amik már az elején is és úgy éreztem szakításkor hogy elpazaroltam az ő és az én időmet is és átvertem. Más gyerekét nem szeretném nevelni, nálam ez elvi kérdés, valamint családot csak egy fiatalabb nővel tudnék alapítani.


6:

Általában élőben ismerkedem, de tárkeresőről is volt már pár randim és nem várom a sült galambot, próbálkozom az általam leírt nőknél is, de visszautasítanak vagy eltűnnek, ellenben a leírt típusok csak úgy ragadnak.


4:

Anyukámnak nem tudom mi a véleménye rólam és a szomszéd nénit sem kérdeztem :) Ezeket a velem ismerkedő nők mondták, természetesen nem tudom komolyan gondolták-e vagy csak bókolni szerettek volna. Kikértem már pár barátom véleményét is, szerintük "nincs velem semmi gond" kinézetre.


6:

Érdeklődő vagyok a másik irányában és ha látom hogy kölcsönös az érdeklődés szívesen mesélek magamról. Szeretek új embereket megismerni, kimozdulni a konfortzónámból és új dolgokat kipróbálni a lehetőségeimhez mérten. Van akik szerint vicces vagyok, ha kell fel tudom dobni a hangulatot.

De ez mind kevés mert úgy vettem észre ha nem jövök be egy nőnek akkor tehetek bármit nem fog megváltozni a véleménye, már megvolt az első benyomás kár erőltetnem és ez fordítva is igaz.

2022. jún. 7. 15:31
 9/37 anonim ***** válasza:
38%
Ebben az állapotban leszel 10 év múlva is.
2022. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

9:

Értem, kifejtenéd hogy miért? Vagy ha nem, akkor mit kellene tennem?

2022. jún. 7. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!