Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-2 hét ismerkedés vagy találkozás után eltűnnek, mint szürke szamár a ködben. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan alkalmam volt, hogy amint "jobban" megismert a férfi akkor pár hét után eltűnt. A jobban megismerés annyit takar, hogy tudja a teljes nevem és lát rólam 6 évvel régebbi fotókat is, nem csak a mostaniakat (amik nyilván rosszabbak, mint most). Vagy ha találkozunk van szó második randiról, picit még beszélünk írásban is róla, utána meg már megszűnik az érdeklődés. Nem kezdeményez beszélgetést, ha netán én írnék, akkor meg egyoldalúvá válik az egész (ami meg már nekem kellemetlen, ezért nem írok már).

Mindenki azt mondja nem velem van a gond, mégis így járok szinte minden alkalommal. Érzem, hogy őszintén se mondják el mi a bajuk velem és ez zavar. Bár lehet az is zavaró lehet a másik fél számára, hogy én nem akarok pár napos ismeretség után lefeküdni senkivel se, türelmük meg lehet nincs ahhoz, hogy "udvaroljanak" (tudom, én vagyok régi módi).

Már eljutottam arra a szintre, hogy az ilyen férfiakat elengedem, jobb is, hogy nem lesznek az életemben mégis zavarnak az ilyen végkifejletek... Mit csinálhatok rosszul, azon kívül, hogy rossz férfiakat fogok ki?


2022. máj. 28. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tetszel nekik eléggé.
2022. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van nőjük
2022. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is megfordult a fejemben, nem zárom ezt ki. Nincs tucat arcom, nem úgy nézek ki, mint minden második insta influencer de nem térek el a képeken látottaktól. Ha mégse tetszek eléggé, akkor miért "hitegetnek" következő randival és miért nem mondják meg, ha nem érzik, hogy folytatnák?

Válasz lehet, mert nem akarnak megbántani, de az, hogy eltűnnek az jobb?

2022. máj. 28. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. személyes találkozás után kiderül számukra nem jössz be nekik. A nők ezt ezerszer gyakrabban csinálják, ők úgy nevezik ezt, hogy "nem volt meg a kémia". (Képen és írásban még lehet bejött nekik a másik, élőben már nem.)


A szex résszel nem hiszem, hogy gond lenne. Bőven vannak olyan férfiak is, akik nem egyből vagy hamar szexelni akarnak, ahogy az ellenkezőjére is akad példa. Én huszonéves férfi vagyok és a lassú megismerés híve vagyok. Simán eltelhet részemről több hét vagy hónap is az első csók vagy pláne a szex előtt.

2022. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ezt a nők is ugyan így csinálják. Csak ők nem eltűnnek, hanem letiltanak mindenhol.
2022. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!