Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz lehet az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz lehet az, hogy a nőknek mégsem a pénz számít hanem csak a külső?

Figyelt kérdés

Sok nagyon gazdag ITs haverom van, nem jó pasik és évek óta szinglik, viszont csomó csóró pasi ismerősöm van, akik viszont nagyon jó pasik és mindnek van elég csinos csaja..

Jó nyilván vannak az aranyásók akiknek tényleg a pénz az első de ők szerintem kevesen vannak és havi fél milla nem elég


2022. jún. 10. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "csak". A párkeresés, a vonzalom és a szerelem nem egydimenziós, egyösszetevős dolog.
2022. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A külső meg az ember része. A tested nélkül te is halott vagy. Szóval nem értem, miért meglepő, ha egy a fontos szempontok közül a fizikai kiterjedésed.
2022. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Buliutáni, egyéjszakásra igen.


Minden másra a lóvé.

2022. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"A nőknek csak a pénz számít" team és "A nőknek csak a külső számí" team!

Meccseljétek már le...

2022. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4. Sosem lesz ennek vége. Azért én veszek egy kis popcornt és elnézem a meccset.
2022. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na a két egyház megint egymásnak feszülhet.:D
2022. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Csak a pénz számit nekik!
2022. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor a tömegben vagy tinderen meglátsz valakit, elsősorban az arcát látod. Ez az elsődleges szempont. Persze az anyagiakra is következtethetsz a ruházatából, de nem ezt látod meg először. Az arc, megjelenés ami az elsődleges. Minden más csak azután jöhet, ha "ezen a szűrőn" már átmentél.
2022. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisugárzás, sok nem unalmas sex, nővel tud bánni....
2022. jún. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalataim szerint. A nőknek első szempont a külsö a második szempont a pénz és az anyagiak a 3 szempont a személyiség és a 4 szempont hogy milyen karrier élete van az adott srácnak vagy mennyire okos.

Bárki bármit mond ez így van.

Ha két ember egy nő és egy férfi nem tetszenek egymásnak akkor nem indulnak be a biológiai hormonok sem vagyis se szeretet se szex nem lesz

Ezért fontos a külső.

A külső önmagában egyénfüggő. Minden nőnek szerintem más külső jön be. Ami viszont én személy szerint nem tartom korrektnek az az hogy sok nő kihasználja a testi adottságait mivel a nőknek alapvetően semmi dolguk csak felöltöztek szépen kisminkelik magukat és egyből tapadnak rájuk a férfiak. Egy nőnek ennyit kell felmutatni.

Egy férfinak viszont akár éveken keresztül küzdeni kell hogy megkapjon egy nőt meg szenvedni.

Nem véletlenul magasabb az elhalálozás a férfiak körében. Sajnos a magany és a stressz nem tesz jót a szervezetnek.

Én ezért nem ismerkedek nőkkel. Mert voltak akik kihasználtak és az idegesség a stressz a szerelmi banat nem tett jót. Nem kötelező mindenkinek párkapcsolat.

29/F

2022. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!