Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tekintenek nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tekintenek nőként az ilyenekre?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy ha azt mondják egy lányra, hogy aranyos, bájos kedves stb az pozitív.Akkor mégis miért nem kellek senkinek?

Nekem inkább degradálónak hat emiatt egy kicsit.


2022. jún. 11. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Errol msr irtam kérdest mert en is ledegradálonak veszem.

A sok hulye szerint meg nem az.


De tipikusan azokra mondják pedig akik iranyithatoak elnyomhatoak.kis senkicskék.

2022. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Azt mégse mondhatják, hogy ronda. Én egész kiskoromtól kezdve ronda faszinak számítottam, lányok pl. általános iskolában rám is azt mondták "aranyos". Az kb. egyenlő azzal, hogy ronda vagy, de legalább befogod a pofád. Ennyit jelent.
2022. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem gondolom degradálónak, viszont szexuálisan nyilván kevésbé vonzó, ami nem feltétlenül baj, mert a fiúkat ugyan fiatal korban vonzza a szexuális szabadosság, később annyira nem nyerő, amikor társat választanak.

Nem derült ki mi a baj, de ha nyitott vagy, flörtölsz, ha úgy alakul, akkor kelleni fogsz.

2022. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szexiskedjél egy kicsit és mindjárt kelleni fogsz, még lehet hogy verekednek is majd érted. Föl kell venni kicsit a b@$znivaló ribi szerepet hogy kitörj a láthatatlan szerepkörből.
2022. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Rondának nem tartanak, bár én magamat annak tartom.

Azt is mondták már többen, hogy ritka az ilyen lány... hát mégis a tucat kell.

1es. Én is vmi olyamit érzek emögött.Olyan kis senkinek tartanak.

2022. jún. 11. 17:32
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

"bár én magamat annak tartom"


Akkor az is vagy.

2022. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Mert a ri.bikre áll fel nekik. Az arányosság, kedvesség nem izgatja fel őket szexuálisan.
2022. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5-ös Hány éves vagy? Ha magadat rondának tartod, az a viselkedéseden is látszik. Nyilván nem vagy ronda, ha mások nem tartanak annak.

Tinikorban belefér ilyen önbizalomhiány, 20+ már kellene, hogy az értékeidre, és ne a hiányosságaidra koncentrálj.

2022. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én is kedves vagyok, nemcsak nőként, hanem úgy emberként is, szeretnek a társaságomban lenni, mert tényleg kedves, figyelmes, aranyos vagyok. De ettől még nem irányítható meg ilyesmik, és az ágyban szívesen vadulok a párommal. Mindig is voltam párkapcsolatban szuper pasikkal. Szerintem semmi köze annak, hogy valaki alapvetően kedves személyiség, hogy komolyan veszik-e vagy nőként tekintenek-e rá vagy sem. Persze, a cukit vagy az aranyost lehet úgy is használni, ha csak mondani kell valamit valakire, mert egy véleményt csikarnak ki. Akkor értem, amit mondasz, írsz. De amúgy szerintem semmi köze.
2022. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem is mindíg mondják hogy aranyos vagyok, kedves meg stb..de ez tényleg bók mert be is pdóbálkoznak.. szóval semmi degradáló nincs ezekben, szerintem csak te képzeled annak
2022. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!