Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért nem tekinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem tekintenek rám a csajok potenciális partnerként? 21/F

Figyelt kérdés
Sok lánnyal randiztam,de mindegyik visszautasított ám felajánlották,hogy a barátjuk lehetek.Ezt általában már az első randi után feldobják. Nem egy lány,hanem jóval több.Nem értem mit ronthatok el.Tudom,hogy én nálam van a bibi valamiért. De úgy érzem,hogy,amikor beszélgetünk vagy randizunk mindig van miről beszélni sosincs kínos csend,sokszor nevetünk,elég jól eltémázgatunk.Ennek ellenére valamiért mégse vagyok nyerő.Mégis mit kéne tenni az első randin,ha nem egy jót beszélgetni a másikkal?Volt már valaki hasonló cipőben?

2020. szept. 8. 11:07
 1/6 anonim válasza:
92%
Szerintem van egy nem túl közkedvelt személyiségjegyed ami nem jön be több csajnak, valahogy ezt kéne leszűrni, hogy mi az.
2020. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb valaki ezt mondja neked, mondd meg, hogy természetesen elfogadod a döntését, de kíváncsi vagy, hogy mi az oka. Persze csak abban az esetben, ha amit mondanak, azt nem személyes sértésnek veszed.
2020. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
küldjél egy hétköznapi képet magadról és megmondom
2020. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kuldhetsz kepet ha szeretnel:)

19/L

2020. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Megtippelem a képet kapók véleményét: “Nincs veled semmi baj, egész oké vagy. Mindazonáltal nekem van valakim/más típusúak az eseteim, de tuti sok lány értékelne csak találd meg őket.“ Látatlanban szerintem nem vagy ronda de nem vagy az akitől a korodbeli lányok elalélnak, ők pár méterrel a föld felett vannak még érzésük szerint még versenyben Mr. Szívdöglesztő cégvezető kegyeiért.
2020. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor megy egy pali a barát zónába?

1 külsőségek, ezzel is lehet mit kezdeni(ápoltság, stílus)

2 túl sok vagy, nem hagyod őket beszélni vagy pont az ellenkezője, szótalan vagy, mondanák hogy uncsi

3 túlságosan szakbarbár vagy, olyan dolgokról tudsz csak beszélni ami nem érdekli őket, de a tudásodat elismerik

4 kommunikációs bakik, egymás szavába vágtok, nem tisztelitek egymás véleményét

5 non verbális kommunikáció, viselkedési problémák, sajnos ezeken a legnehezebb változtatni, mert ezek gyakran ösztönösek


Volt olyan haverom aki fél éven keresztül randizott lányokkal és nem volt pozitív a visszajelzés. Aztán segítettünk a párommal kicsit kikupálni, öltönyt vett fel nyakkendővel(mérnök a srác), rendes cipő,rendes frizura és nagyon megkértük hogy ne kezdjen beszélni a munkájáról, összeírtuk nagyjából mit mondjon és simán becsajozott. Az első pár találkozásnál vissza kellett fogni magát, utána már könnyebb elfogadni azt, hogy valaki ennyire a munkájának él.

2020. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!