Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nem tekintenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tekintenek rám lányként, nőként meg pláne nem?

Figyelt kérdés

Szerintem ez leginkább a személyiségem miatt van. Ugyanis a külsőm, öltözködésem stb. olyan amilyen és nem gondolom, hogy bármi probléma lenne vele. Viszont olyan típus vagyok, aki egy idegennek első pillantásra csendesnek, visszahúzódónak, szerénynek és zárkózottnak tűnik, olyan kis finom, aranyos, puha, nőies. Nem szeretem magam csak úgy szerepeltetni, nem szeretek semmivel sem felvágni, csak akkor beszélek amikor muszáj stb., ha nagyobb társaságban vagy ismeretlen emberek között vagyok. Szóval gondolom mindenki el tudja képzelni ezt a személyiséget, amolyan csendes szemlélő vagyok, aki elsősorban a saját dolgával foglalkozik. Viszont szemtől szemben egy-egy emberrel vagy barátok között pedig pláne, sokkal felszabadultabb vagyok és úgy már nem egy kis aranyos kislány látszatát keltem. Olyankor már nagyobb a szám, sok dologról határozott véleményem van, nem szoktam finomkodni és ki is mondom ezeket. Az őszinteséget nagyra tartom, 10+ éves barátságaim vannak és szerintem ezek is azért működnek, mert mi mindent megbeszélünk egymással kertelés nélkül. Nagyon szeretek viccelődni, hülyéskedni és ezek sem mindig politikailag korrektek. Nyitott vagyok abból a szempontból, hogy nem vagyok rasszista, előítéletes stb. és tulajdonképpen bárkivel képes vagyok elbeszélgetni, mindenkiben próbálok találni valami pozitívat és alapvetően inkább a pozitív gondolkodás jellemez engem. Viszont az is igaz rám, hogy nem vagyok egy könnyen megnyerhető ember, legyen szó akár barátságról vagy párkapcsolatról és megvannak azok az embertípusok, akikkel én ténylegesen jól tudok együtt működni, de ehhez is idő kell amíg én tényleg komolyan veszem (megtartom a távolságot talán mondhatom így és tudom kitől mit szeretnék). Ezt tekintve pedig már rögtön nem is vagyok az a finom, gyengéd, szentimentális és érzelmes, romantikus típusú nő. Nem is vagyok az a csajos típus, aki nevetgél a barátnőkkel, incselkedik a fiúkkal, pletyizik stb., stb. Szóval nehéz, mert egy elég összetett személyiség vagyok és sokszor érzem, hogy mások nem tudnak rajtam kiigazodni vagy éppen csalódnak és kiábrándulnak belőlem, ha ténylegesen megismernek. Ha valakinek mégis bejön a személyiségem és a stílusom, akkor is max. haverként vagy barátként kezelnek és élvezik, hogy nekem mindent ki lehet mondani, meghallgatom, nevetünk stb., de véletlenül sem tekintenek rám potenciális partnerként.

21/L


2020. máj. 25. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Így elsőre olvasva lehet, hogy az a probléma, hogy kétarcúnak tartanak. A kétféle énedet kellene egymással harmóniába hozni és összeolvasztani.
2020. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem bejön amit leirtal, persze a pletykafeszek, fiúkkal incselkedősök is, de ez a stílus is. A legjobb a kettőnek az ötvözete, de szerintem ilyen is vagy, vagy lennél ha kicsit felszabadulsz.


Azt ajanlanam hogy az öltözködésedbe is vidd bele ezt a finom, puha, nőiest. Legyen egy kis egod, kis büszkeség (vagy akár nagy) legbelül és príma.


22/f

2020. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ramos ökle ***** válasza:
39%

Szerintem jó vagy így, ez sokkal jobb, mint az "átlag".

Talán az a gond, h mások nem tudnak rajtad kiigazodni, vagy nem tudnak rendesen egy adott "polcra tenni" magukban.

Már csak az a kérdés, h ha nem haverként akarsz valakit, hanem esetleg kapcsolatra, akkor azt mennyire mutatod ki? Mert nem könnyű venni a jeleket, ha valakivel jóban van az ember, néha nem egyértelmű, h még ez is a haverság része, és ennyire bír, vagy már több? Szóval ennyiből nem lehet tutit mondani.

2020. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha annyi barátod van, nincs köztük senki aki szeretett volna közelebb kerülni hozzád? Vagy azt várod hogy majd az utcán/iskolában szólítgassanak le téged az emberek a jégkirálynő stílusod ellenére és próbálják áttörni a páncélod mint a romantikus filmekben?
2020. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
INFJ személyiségtípus lehetsz. Különc, egyedi, pont ettől olyan vonzó ez. Csak arra vigyázz, nehogy hamar ítélkezz emberek felett. F
2020. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Parasztgyerek ***** válasza:
Biztos van aki tekintett már, vagy tekint. Még nem volt olyan nő ismerősöm, akinek ne csapta volna soha senki a szelet. Lehet csak jobban oda kellene figyelni a környezetedre.
2020. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit magamra ismertem a leírásban.


Sajnos az a tapasztalatom, hogy sok problémád lesz még. Vagy valtozol idővel, vagy ez marad és már csak ketsegbeesesbol bele fogsz menni olyan kapcsolatokba, ahol azt keresed, hogy nőként kezeljenek, de sokat fogsz sérülni. De remélem, hogy nem így lesz! Én most tanulom közel 30 évesen, hogy hogyan legyek nőies több kevesebb sikerrel.

2020. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy az egyben ugyan ilyen vagyok mint te. Engem nagyon emberszámba sem vesznek az emberek, férfinak meg pláne nem néznek. Én úgy vettem észre hogy ez a csöndes, visszahúzódó jellem miatt van. A többség egyből azt feltételezi hogy biztos van valami bajom és azért nem beszélek meg hasonlók és ezért nem is kíváncsi rám sok ember.

Számomra egyébkánt pont hogy vonzzóak az ilyen nők mint amilyen te vagy, mert kezdésből lehet tudni hogy nem vagy az a plázap*csa típus hanem normális ember vagy, és mert én tapasztalatból tudom hogy mennyi minden érdekes dolgot rejthet magában egy ilyen csöndes lélek és ezért hajt is a kíváncsiság.

23F

2020. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8# Kár hogy őt is egy extrovertált, nagy dumás srác fogja leszólítani helyetted mert inkább az ilyenekhez vonzódik majd. :D
2020. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Hát igen 2 introvertált nehezen ismerkedik össze. Bár nehezen megy az ismerkedés, mondjuk azért talán olyanokkal könnyebben megy akik nem a társaság középpontjában állnak :D
2020. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!