Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha likeolta a Facebook képem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha likeolta a Facebook képem akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki régebb óta ismerősöm facen, én jelöltem be mert tetszett. De sose beszéltünk meg semmilyen kontakt nem volt köztünk. Tegnap láttam hogy belájkolta egy fotóm. Talán bejövök neki? Ugyanez a helyzet egy másik lánnyal aki a munkahelyemen dolgozik, de nem sokat találkozunk meg nem is nagyon beszélünk. Ő szintén kedvelte.
2022. jún. 12. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Van aki ezt arra használja, hogy jelezzen neked és menj oda hozzá. Máskor ennek semmi jelentősége a világon.


Odamész, beszélgetsz az adott lánnyal ha akarsz valamit és majd meglátod hogy viselkedik. Ha nem akarsz vagy mersz odamenni, akkor meg rohadtul mindegy mit jelent.

2022. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez konkrétan semmit nem jelent. Az en kepeim like-olják, vagy 200-an. Szerinted mindnek bejövök? Nem túl valószínű. Like-olhatta, mert tetszik neki a kép, lehet hogy tetszik a hely ahol voltál, vagy épp a pólód. Ne magyarázzunk már bele semmit like-okba.
2022. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted nem nevetséges egy érett felnőtt emberhez viszonyita a kérdésed ?
2022. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett a másodunokatestvérem új profilképe, mégsem akarom megdugni...
2022. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit
2022. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!