Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szüleimmel mentem nyaralni 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleimmel mentem nyaralni 30 évesen és ezt cikinek tartotta a randipartnerem , valóban gáz lenne ez?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Én őszintén nem értem miért gáz ez.. nem velük lakom, rendelkezem ingatlatlannal, autóval, megbízható állással.


Miért ciki ha elmegyek a szüleimmel nyaralni akiket egyébként szeretek és évente 1x jó újra együtt lenni velük mint ahogy régen gyerek koromban?!


Megkérdeztem tőle, hogy ő rosszban van e a szüleivel ezért érzi e így de azt mondta, hogy nem.


Most tényleg én vagyok ilyen különös vagy ő tolta túl? Minden évben elmegyek a szüleimmel valahova mivel 1, jóban vagyunk, szeretjük egymást 2, visszahozza kicsit a gyerekkori élményeket 3, mindenki utólag kesereg , hogy mennyi időt kellet volna eltölteni velük , én megteszem amíg lehet


2022. jún. 17. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert ő biztos utálja a szüleit és irigy.
2022. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%

Valóban gáz. 30 éves férfiként a saját életedet kell élned a saját társaságoddal. Értem én, hogy kedveled a szüleidet, ez jó dolog, de joggal gondolhatja a nő, hogy ha majd valami komoly lesz köztetek, akkor is a családi nyaralásra viszed utánfutóként.

A saját lakás és autó, illetve a megbízható állás férfiként a minimum a párkeresésnél, de nem árt, ha lelkileg is rendben vagy. Mondjuk úgy, hogy teljesen le tudsz válni a szüleidről

2022. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Én pusztán ebben még nem látnék semmi kivetnivalót...
2022. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2


Miért válna le valaki teljesen a szüleiről? Amikor jön a gyerek akkor jó a nagyszülő aki vigyáz rá nem?!


Mi köze van a szüleimhez a saját "társaságomnak" , haverok meg szülők nem ugyanaz.

2022. jún. 17. 22:18
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Minek mondtad el?
2022. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5


Én nem tartottam ezt egyáltalán cikinek , sőt szerintem pont normális és értékelendő ha egy ember jóban van a szüleivel és mondjuk viszonozza nekik azzal, hogy ilyenkor is elmegy velük nyaralni és esetleg még fizeti is a nyaralást.


Jól esik a szülőnek és a "gyereknek" is.

2022. jún. 17. 22:21
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
Oké, csak sejthető, hogy ez nem mindenkinél jön le pozitívan. Inkább hagyni kéne a témát még az elején.
2022. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Sztem a nővel ne tervezz hosszan. Szét fogja barmolni a rokoni kapcsolataidat, mert ki akar sajátítani.
2022. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Az a fura, hogy még csak ismerkedés fázisban vagytok. (Hiszen úgy utalsz rá mint "randipartnerre".) Ha már a legelején problémázik az ilyesmin, akkor szerintem nem lesz hosszú életű a dolog.
2022. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy olyan 39 éves férfi ismerősöm van, aki még a szüleivel is lakik!!!


Mégsem szólok neki ezért. Ha így tetszik, tegyen így... szíve joga!

2022. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!