Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, összejönnétek egy férfivel, akinek külön élő gyereke van?

Figyelt kérdés
Exemmel 1 éve szakítottunk, fél éve született meg a közös gyerekünk. Olyan csúnya szakítás volt, hogy szóba sem tudunk állni, a gyereket még nem láthattam, nem is fogom... Én a béke érdekében mindent megtettem, de az exem annyira hirtelen haragú makacs nő, hogy sajnos a gyerek és magunk érdekében ennek véget kellett vessek... Még a saját szülei sem értik miért viselkedik így velem... Azóta egyedül vagyok, hianyzik egy normális társ, de nem merek kezdeményezni így.. érdekelne a véleményetek, mennyire számít az, ha a férfinek van egy gyereke? 26/F

2022. jún. 17. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez miért tini kategória?
2022. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nálam kizáró ok lenne. Majd x év múlva felbukkan a gyerek és foglalkozni kell vele. Esetleg te döntesz úgy hogy gerincet növesztesz, és harcolsz a gyerekedért/próbálsz kapcsolatot teremteni vele. Nekem nem hiányzik az életembe egy gyerek, főleg ha nem is az enyém.
2022. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Kizárt. Rendben van, hogy most az anyja neveli, de ki tudja, mit hoz az élet, semmi kedvem egy tető alatt élni egy idegen gyerekkel.
2022. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Az éremnek mindig két oldala van. Kíváncsi lennék, hogy valaki terhesen miért szakít a leendő gyereke apjával.
2022. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kizárt!!
2022. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Na, a sok gyerekellenes megszólalt…
2022. jún. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Miért baj, hogy egy kérdésre normálisan, őszintén válaszolnak?
2022. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#4es csak egy tipp. Sok nő megbolondúl terhesen,ha alapból minimálisan elviselhetetlen a személyisége tehesen lehet hogy nagyon elviselhetetlen lesz. Ezt abból sejtem,írja a kérdező hogy hírtelen haragu.
2022. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4-es erre csak egy logikus magyarázat van, hogy valójában nem ő a gyerek apja.
2022. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ő a gyerek apja. Csak pl megcsalta a nőt. Terhesen.
2022. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!