Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan férfive...

Ti összejönnétek olyan férfivel, aki korábban megcsalta a feleségét?

Figyelt kérdés
Én nem a szerető vagyok, évek óta ismerjük egymást, tulajdonképpen barátok voltunk, nekem panaszkodott a házasságáról és nyílt titok volt, hogy csalja a feleségét. Aztán én kimentem külföldre, és kb két évig nem találkoztunk. Pár hónapja kiderült, hogy ő is kijött, ugyanabba a városba, találkoztunk, kiderült, hogy elvált, azért jött ki külföldre, egy darabig barátként viselkedtünk, és most kezd más irányt venni a helyzet, és nem tudom, helyes lenne-e egy olyan férfivel kezdeni, aki már megcsalta egyszer az előző feleségét. Persze tudom, hogy az a házasság rossz volt, ismertem a nőt is, egy hárpia, és egyáltalán nem tudom hibáztatni érte, hogy megcsalta, de mi a garancia, hogy egy nehezebb időszakban nem fog engem is megcsalni?
2012. jún. 20. 09:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Mindig azt mondja, amit hallani akarsz.

Szerintem egyik pasi sem fog dicsekedni azzal, hogy csalja a feleségét. (a te eseted kivétel, neked panaszkodott)

És abban is biztos vagyok, hogy rengeteg nő összejön úgy egy férfival, hogy nem ismeri az előéletét.


A magam részéről: ha tudnám, hogy csalós típus, lehet, hogy adnék neki esélyt. DE mindig ott lebegne a szemem előtt, hogy velem is megteheti. Mindig fel lenék erre készülve (persze neki erről nem kell tudnia)

2012. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem az a baj, hogy elvált, hanem az, hogy csalt. Nem tudod hibáztatni hogy megcsalta? Én tudnám. Ugyanis a tiszta játszma következő:

tönkremegy a házasság

megpróbálom rendezni (kihagyható lépés)

elválok

szexelek másokkal.

Nem mondom, hogy minden megcsalás egyforma. Na de hát megcsalás... Szerintem korrektebb először lezárni a kapcsolatot.

Kérdésedre válaszolva: összejönnék ha minden másban megfelelne nekem a férfi, de 10x olyan óvatos (esetleg bizalmatlan) lennék, mint ha nem tudtam volna erről a dologról

2012. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Én nem jönnék ilyen pasival össze, soha nem tudnék benne bízni. Hiába volt rossz a házasság, nem az a megoldás, hogy rögtön megcsaljuk a másikat. Ha annyira hárpia volt a nő, akkor el kellett volna válni, aztán már lehet nőzni össze-vissza. Különben is, lehet, hogy azért lett a feleség hárpia, mert megcsalta a férje. Honnan tudod, hogy melyik volt előbb? És igen, lehet, hogy egy nehezebb időszakotokban megint úgy oldaná meg a dolgot, hogy jól megcsal. Persze te tudod, a te életed. Mi itt elmondjuk a véleményünket, de szerintem ez nem fog változtatni azon, hogy összejössz vele, vagy sem.
2012. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bizonyos erkölcsi értékrend, ami szerintem független a körülményektől. van aki minden körülmény között, van aki semmilyen között sem tenné meg.

Az erkölcsi hozzáállása nem változik gyökeresen egy embernek.

2012. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Nehéz kérdés, csak rajtad múlik, hogy ezzel a tudattal meg tudsz-e benne bízni.

Amúgy semmire nincs garancia. Arra sem, hogy téged nem fog megcsalni, de honnan tudod, hogy hozzád nem lesz hűséges? Vagy összejössz egy olyan pasival, aki előtte nem csalta meg egyik barátnőjét sem, vagy mondjuk nem derült ki sosem, téged pedig meg fog csalni?

Semmit nem lehet előre tudni.

Vagy megbízunk valakiben, vagy nem. Ha nem tudunk megbízni, akkor nincs értelme az egésznek.

Én mindig azt mondom, ha egy embernek legyen az férfi vagy nő, nincs oka arra, hogy félrelépjen, nem fog félrelépni. Ha egy ember megkap mindent mind testileg, mind pedig lelkileg, tehát a szexuális igények ki vannak elégítve, plusz meg van a törődés, megértés, tisztelet, szeretet stb., akkor nincs az az ember, aki félrelép. Vagy az már tényleg egy nagy barom.

Olyan van, hogy ezek mind megvannak, aztán kezd laposodni. De én úgy gondolom, mindenkinek van szája, tud beszélni, el kell mondani a másiknak, hogy mi a nem jó és változtatni kell rajta. És akkor nincs megcsalás.

A hiba ott van, ha valaki nem mondja el a másiknak a problémákat, hanem maga oldja meg úgy, hogy félrelép.

2012. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én összejöttem, áprilisban volt a 3-ik házassági évfordulónk.

Az én férjem 16-17 éves korában jött össze a későbbi feleségével, 13 évet voltak együtt. A lány megcsalta a saját lakásában az egyik legjobb barátjával. Rajta kapta őket, nem is magyarázkodtak. Mindkettőt kivágta, aztán kibékült a csajjal. Évekig saját magát emésztette, aztán ő is megcsalta...nem egyszer. Bosszúból vagy nem tudom mitől, de nem lett neki jobb...a feleség a mai napig nem tudja. Bennem is benne volt a tüske, hogy engem is megcsalhat...de nem jár el, siet haza stb. Azt mondta, hogyha a lány nem csalja meg, neki esze ágában sem lett volna. Maximálisan bízom benne!! Ha meg ilyesmi téma jönne elő, csak annyit mondok neki...tudod mit és kiket veszíthetsz:)

2012. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%

Nőként védeném meg ezt a "csalós" férfit: szerintem az, hogy csalta a feleségét, nem minősíti a későbbi kapcsolatait. Olyan típusú ember vagyok, hogy elég sok ember megnyílik nekem, rengeteg párkapcsolatról hallottam panaszokat. A nők nagy-nagy része igenis házisárkánnyá válik a "papírtól", kényelemből, ilyen-olyan indokkal egyszerűen leépítik a szexuális életüket (vagy inkább a házasság előtt játszották meg magukat meg az orgazmust), rengeteg pasas azért csal, mert otthon nem az a nő várja, akit elvett feleségül!

Én adnék esélyt a helyedben, mert egyrészt ha van esze, tanult a hibájából, házasságából, másrészt pedig mi van, ha veled sokkal jobb kapcsolata lesz, esze ágában sem lesz még nézelődni sem, harmadrészt pedig külföldön élni egy elég erős összetartó kapocs, talán pont ez kell nektek.

2012. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%

A megcsalás MINDIG 2 emberen múlik. Elhiszem, hogy a feleség is hibás volt, de ugyanakkor a férfi is, aki megtette.

Így nem tudom, hogy hogy bíznék meg egy olyan emberben, akiről tudom, hogy megcsalta a családját. Mert akkor ezt velem is ugyanúgy megtehetei, hiszen aki egyszer képes volt rá, az máskor is így fogja megoldani a problémámkat. Hosszútávon, ezért nem tudnék megbízni benne.

Nagyon jól gondolkozol, és egyetértek veled, semmi garancia nincs arra, hogy hozzád hű lesz.

2012. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem jönnék össze.

Mégis mi értelme esélyt adni, ha közben bizalmatlan az ember, és folyton azt kell lesnie, megcsalják-e?!

2012. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Férfiként mondom, hogy nem. Annyira nem, hogy leépítem azokat a baráti kapcsolataimat is, ahol tudom, hogy a cimbora csalja a barátnőjét/barátját (amennyiben csajról van szó).
2012. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!