Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora nettó bevétel,autó és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora nettó bevétel,autó és lakás szükséges ahhoz,hogy egy átlagos nő elnézze egy ferfi hibáit?

Figyelt kérdés

Tehat mondjuk

Havi nettó 700 fizetes

Audi a6

Es egy 2 szobas lakás Budapesten az alle kozeleben


Mar eleg lenne erre?


2022. jún. 18. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
2 millió nettó
2022. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Pontosan 967463 forint.
2022. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom eldönteni hogy ezeket a kérdéseket egy ember írja ki vagy vannak komolyan akkora idióták a földön...

Egy normális kapcsolat nem ezeken alapszik és soha senki nem fogja csak ezekért elnézni a hibáidat.

2022. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Ha vonzó, akkor mindent elnéz. Ha nem vonzó, csak annyira jó a nőnek, hogy elüsse vele az időt, amig jobb nem jön, akkor barmit csinálhat a pasi, semmi nem lesz jó.
2022. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Hát nálam nincs az a pénz.


Aki nekem tetszik és akiben társam látom, az minden nélkül kell, csak annyira legyen önálló, hogy nem engem terhel a saját élete alapvető dolgaival.


Kompromisszumot meg nem fogok kötni egy idegennel szemben. Pénzem nekem is van.

2022. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Milyen hibákra gondolsz?
2022. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6. Peldaul az illeto

Nem adonisz testu

Nehezen talalja meg a helyet tarsadalomban mivel aspergeres

Ennyi amugy egy apolt nem nogyulolo ember

2022. jún. 18. 11:46
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudok "a nők" nevében beszélni, csak a magaméban.


Én sem vagyok egy matyóhímzés, és meglehetősen introvertált vagyok, így csak ennyi nem probléma - ergo gondolom sok más nőnek sem.


De ha az lenne, akkor a saját lakás, autó miatt nem jönnék össze valakivel. Társat keresek, akivel leélem az életem, aztán ha nem passzolunk, akkor mi értelme a kocsinak, lakásnak?

2022. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Szóval egy undorító kövér lúzer állat, aki pénzel akarja hogy elfogadják?


Havi 10 millió bevétel kell hozzá minimum. Amit letejel.

2022. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

"Nem adonisz testu"

Nekem ez nem hiba, hanem előny, a mackós alkatot preferálom


"Nehezen talalja meg a helyet tarsadalomban mivel aspergeres"

Ez foktól függ, nekem van enyhe asd-m, vannak fura dolgaim, de inkább tűnök körülményesnek és piperkőcnek azok szemében, akik nem ismerik az állapotom. Ha valaki hasonló szinten van, szerintem nem zavarna, de azért ennek ezer arca van.


De nem is ez a fontos, hanem az, hogy ha valakinek tetszel vagy legalábbis beleférsz abba a kategóriába, akivel kezdene, akkor nem fognak kelleni más érvek melletted, mert mint ember, okés vagy. Ha megugrod a vizsgán a kettes szintet, nem fog kelleni kenőpénz, mert futja a tudásodból is arra, hogy átmenj még akkor is, ha az nem tökéletes.


A legtöbb ember viszont nem köt kompromisszumot a pénz miatt. Nem vagyunk saját magunk ellenségei, nem vesztegetjük el a legetőségeinket, a fiatalságunkat és bármi mást egy olyan emberre, aki egyszerűen nem tetszik, nem vonz, közömbös számunkra, villantson bármennyi pénzt. És bizony ehhez az, amivel itt próbálod kiszúrni az emberek szemét, nagyon-nagyon-nagyon karcsú. Ez egy átlagos életszínvonal 2 főre kb. Egy átlagos életért az ember nem mond le a szerelemről és a jó szexről, nem is tudom, hogy gondoltad.

2022. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!