Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora nettó bevétel,autó és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora nettó bevétel,autó és lakás szükséges ahhoz,hogy egy átlagos nő elnézze egy ferfi hibáit?

Figyelt kérdés

Tehat mondjuk

Havi nettó 700 fizetes

Audi a6

Es egy 2 szobas lakás Budapesten az alle kozeleben


Mar eleg lenne erre?


2022. jún. 18. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%

#3


Ugyanaz az ember. Kb. ez már a 3. vagy 4. az elmúlt pár hónapban, amit láttam. Még a számok is ugyanazok, ha jól emlékszem...


Találtam is egyet, nettó 700 a kérdésben, 14-es kérdező commentben meg az A6...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Sőt itt van még egy csak épp itt még megvolt úgy látszik a harmadik szoba is a lakásban :D (6-os kérdező comment):

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11. Ezek nem en vagyok en meg csak a mai nap regisztraltam az oldalra.
2022. jún. 18. 14:10
 13/19 anonim ***** válasza:
12%
Neked mid van? Mert csak olyat irtál ami negatívum vagy alap dolog, illetve relatív. A dagadt mangalicák is igényesnek tartják magukat, de én eddig csak büdös kövér nőkkel találkoztam. Én már nem hiszek a mesékben. Maradok a normálisaknál!
2022. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
Dobhatjátok az atomot!
2022. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Az utobbi 2 valaszt szerintem reszegen írtak.

A 14. Koze nincs kerdeshez Mivan!? Nem értem.

A 13. Meg csak össze vissza zagyvált.

2022. jún. 18. 16:29
 16/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagyok részeg. Ledobhatják az atomot erre a világra, ha érted! :)
2022. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%

Olyan, mintha ezeknek a debil kérdéseknek a kiírására beprogramoztak volna valami nagyon debil botot, ami automatikusan kidob belőlük naponta tizet. :D

Nehéz elhinni, hogy egy élő ember lehet ennyire ostoba.

2022. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Annyiszor megírtuk már eben a kategóriában hogy ezeket csak a férfi hiszi higy számít. Az első szerelmemnem nem volt kocsija, alberletben lakott és a nyakán a 6 éves diákhitel
2022. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%

A nők nem egy homogén halmaz... nem minden nő fog rád cuppanni csak pénzért, ha alapvetően nem vagy neki szimpatikus. Én pl. kifejezetten túlérzékeny vagyok, nem illenénk össze egy aspergeressél, nem lennék mellette boldog. Így adhatsz nekem havi 2milliót is, akkor sem állnék le veled, mert nekem szerelem és a közös élet fontosabb. Aztán van az is, akinek, ha adsz havi 1 milliót, amivel ő gazdálkodhat, lesz...ja, hogy milyen vagy, csak a pénz kell.

Meg van olyan is, aki meg pénz nélkül is elfogadna. Kérdés, hogy neked mennyire fontos, hogy elmondhasd, hogy "hé, hahó, van nőm", ill. hpgy valakit néha megdughatsz... mert attól függ, hogy melyik irányba érdemes menni.

2022. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!