Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos nők már miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos nők már miért nem hajlandók ismerkedni átlagos férfiakkal?

Figyelt kérdés
Miért mindenkinek csak a Gigachadek kellenek?

2022. jún. 18. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
A nők átlagos férfiakkal ismerkednek nagyrészt. Menj ki azutcára hülyegyerke.
2022. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Az átlagos nők nem komplexusos hülyékkel szoktak ismerkedni.
2022. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Legközelebb, amikor kimész az utcára, próbáld meg kinyitni a szemed. Érdekes élmény lesz.
2022. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem a gyakorit, itt én is gigamegachadnek érezhetem magam amiért van nőm. Ennyit kellett tennem és én is alfa lettem. Jaj, csak el ne bízzam magam miattatok. Megpróbálok szerény maradni.
2022. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Sose látok csúnya férfit nővel, de itt az oldalon mindig meg akarják velem etetni azt, hogy csúnya férfiakat is lehet látni nővel... Igen, körül szoktam nézni az utcán, de nem látom azokat a csúnya férfiakat, akiknek nőjük lenne...
2022. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Ott a felfogás problémája hogy a ferfiaknàl akik túlsúlyosak azok nem átlagosak!!!!! Hanem átlag alattiak! Így nézve az átlag nőknek jók az átlagos férfiak, csupán Béla egyszerű melós hatalmas sörhassal nem kell neki mert az átlag alatti! B+
2022. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Melóhelyemen is csak azoknak van nője, akiknek van valamilyen másodállásuk is, azaz sokat keresnek, és persze jóképű férfiakról van szó kigyúrt testtel. Csúnya férfiak a melóhelyemen is egyedül vannak, senkinek nem kellenek.
2022. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert az átlagos férfiakat nem érdeklik az átlagos nők. Itt köpködtök, hogy 30 felett már húzzon a faszba egy nő, mit vártok? 😂
2022. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Átlagos nő = insta modell smink és retus nélkül.

Átlagos férfi = kövér/sovány, ronda férfi.

2022. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Napi csadoros kérdés.

Legyél te is Chad:

- kondi / dieta

- fodrász (vagy normálisan borotvált fej )

- bőrápolás

- normális ruhák / megjelenés / az se baj ha kicsit divatos vagy márkás vagy

- kommunikáció / stílus / humor

- karrier sikerek , előrelépés , motiváció


Hány van még neked ezek közül kérdező ?

2022. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!