Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 24 éves átlagos fiatalnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves átlagos fiatalnak merre lehet manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok, egy megyeszékhely melletti településen lakom. Átlagos külsőm van, vékony magas testalkat. Magamat ismerve közvetlen és beszédes vagyok, könnyen megnyílok bárkinek. Mégis akárhol szeretnék ismerkedni lányokkal, sehol nem sikerül. Még randizni se voltam soha úgy, neten is ugyanez a helyzet semmi. Volt hogy rá írtam lányokra, vissza sem írtak. Hol lehetne ebben az ügyben pozitív dolgokat elérni? Munkahelyem van, otthon van egy kisebb díszállat tenyészetem.
2021. nov. 13. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Bárhol.
2021. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyen felszedsz egy lányt, és ha szerencséd van, akkor másnap reggel még lesz alkalmad megkérdezni a nevét. :)

Vagy a másik véglet, olyan helyeken mozogsz, ahol emberek, nőemberek is vannak, és esetleg a hely is alkalmas a leszólításra. Lehet ez akár bármi, és ahogy az első írja bárhol. De én ennél konkrétabbat írok neked. Lehet az akár egy kávézó, pláza, vegyesbolt, parkok, még akár az utca is... Bár arra azért vigyázz, hogy ne a siető járókelőket zavard az érdeklődéseddel.

Én például a nyáron egy két jógázó lányhoz egy parkban próbáltam meg odaverődni. Éppen megáltam pihenni bringázás közben, és rajtuk felejtettem a tekintetem. Szerintem fel is tűnt nekik. De nem estek zavarba. Igazából megmosolyogtam, majd megdícsértem őket, majd mentem tovább, amikor kipihentem magam... Tényleg bárhol lehet ismerkedni, csak fel kell ismerni a lehetőséget, és élni vele.

Még akár itt is lehet emberekkel beszélgetni. Ott van a privát gomb. Ha tetszik valaki válasza nyomj rá, hátha az adott embernek is van kedve beszélgetni, ismerkedni.

2021. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de 24 évesen mit keresel a tini kategóriában?
2021. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
24 még bőven tini
2021. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyeken
2021. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Saját köreidben. Én pl. munkahelyen ismertem meg a barátnőmet, pont 24 éves voltam.
2021. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek! A munkahelyemen nálam idősebbek dolgoznak.
2021. nov. 17. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!