Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, ha társkeresőn visszajelölnek, de az üzenetemre már nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben többször is volt ilyen, facebookos társkeresőn, illetve Badoo-n is megtörtént, hogy megszíveztem lányokat, páran visszajelöltek, de amikor írtam nekik, akkor nem is reagáltak. Normális, értelmes, érdeklődő üzeneteket próbáltam összefabrikálni, nem farokképpel vagy "dugunk?" szöveggel indítottam, de semmi. Akkor minek jelölnek vissza, mire jó ez az áltatás, ha ennyire nem érdeklem őket? Tényleg ennyi unatkozó nő van? És ez még nem is a tizenéves korosztály, hanem elvileg felnőttek, és nem a "topmodell" kategóriáról beszélünk, normális kinézetű nőket keresgélek. Ha a megjelölést látják, és visszajelölnek, akkor az üzenetet már nem látják? A sok megjelölésre tudnak reagálni, de egy normális üzenetre már nem? Közben meg sokfelé olvasom a női panaszokat, hogy "a mai férfiak miért nem tudnak kezdeményezni", "minden pasi csak a bombanőkre hajt" stb. Komolyan nem értem ezt a "logikát". Elsősorban nők válaszát várnám, egyébként meg annyira lehangoló ez az egész, a sok megjelölgetésből alig néhányan jelölnek vissza, de még ők sem képesek arra, hogy reagáljanak.

2022. jún. 18. 17:50
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#5: Igen, tényleg életszerű, hogy bárki is válaszoljon egy neki nem tetsző hapsinak csak azért, mert az illető egy szép levelet rittyentett neki össze. Másrészt a megjelölésre lehetőséget biztosító társkeresőkön szerintem eleve olyanokat jelöl vissza egy normális ember, akik tetszenek neki.
2022. jún. 18. 18:47
 12/24 anonim ***** válasza:
4%
Megvan a válasz. Agresszív, nem kedves ember vagy. Mindent is tudsz és meg vagy sértődve. Ilyen pasira vágyik minden nőstény.
2022. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#12: Azért, mert megírtam, hogy semmitmondó és általánosító választ adtál, miközben engem próbáltál fölényeskedve kioktatni arról, hogy "érvelési hibát" produkáltam, és ne általánosítsak? Egyébként nem, nem tudok mindent, de azért örülök, hogy ilyen kimerítő lélektani elemzést adtál rólam, most már nyugodtan fogok aludni, hogy egy ilyen bölcs és nagytudású emberbe botolhattam bele, mint szerény személyed.
2022. jún. 18. 18:56
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Fel sem ismered, hogy milyen vagy.
2022. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

#13


Ne vedd magadra. Itt is megy a női osztás... Szánalmasak...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Most veszem észre, hogy incelparti lett. Ideje lépni.
2022. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#14: Hmm, valahogy nem tudok hinni azoknak a nagyokosoknak, akik két mondat alapján, neten keresztül kiállítják a másikról a diagnózist. Azt meg különösen utálom, ha már az első válaszuk is fölényeskedő, kioktató, személyeskedő, általánosító és semmitmondó...
2022. jún. 18. 19:03
 18/24 A kérdező kommentje:
#16: Mindig jót kuncogok azon, amikor az emberek olyan szavakkal dobálóznak, amiknek a jelentéséről fogalmuk sincs, és ez még viccesebb, ha olyan emberektől jön, akik fellengzősen, kioktató módon beleszállnak a másikba már az első kommentjükkel is, mert hogy nekik nyilván joguk van ehhez, de azért a másik ember a szhar, mert "agresszív" stb.
2022. jún. 18. 19:09
 19/24 anonim ***** válasza:
36%
Azért kényelmes lehet itt nőnek lenni, ha valami nem tetszik akkor hozzávágjuk a másikhoz, hogy egy nyomi incel vagy. Kész vége. :D
2022. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19: Az én hibám, mert még sok év után is elhiszem, hogy a kérdésemre normális válaszokat is kaphatok. Ehelyett leereszkedő kioktatást, két mondatból leszűrt jellemrajzot meg incelezést kapok. Mondjuk bizonyos szinten még szórakoztat is, hogy amikor a semmitmondó, okoskodó, fölényeskedő, személyeskedő kommentekre azt válaszolom, hogy azok semmitmondó, okoskodó, fölényeskedő, személyeskedő kommentek, akkor én vagyok az agresszív, a sértődékeny, az incel stb. Nem tudom, sírjak-e vagy nevessek azon, hogy egyeseknek az a legfőbb "ellenérvük", hogy "incel vagy".
2022. jún. 18. 19:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!